https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-25 13:55:14

sparing: Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski 2-1

Sokół Kolbuszowa Dolna rozpoczął kompletowanie kadry na nowy sezon. (fot. archiwum)
Sokół Kolbuszowa Dolna rozpoczął kompletowanie kadry na nowy sezon. (fot. archiwum)
Sokół Kolbuszowa Dolna przygotowuje się do nowego sezonu w 4 lidze podkarpackiej. We wtorek wygrali z Lechią Sędziszów Małopolski. W rundzie jesiennej Bartosz Darlak z Błękitnych Ropczyce będzie grał w ekipie z Kolbuszowej Dolnej.

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał we wtorek Lechię Sędziszów Małopolski 2-1. Bramki dla Sokoła zdobyli Piotr Szkolnik oraz Bartłomiej Szalony. Pierwszy pewnie wykorzystał rzut karny. Gola dla Lechii strzelił Jakub Lesiński. - Wygraliśmy, ale gra nie wyglądała najlepiej. Przed nami dużo pracy i widać jeszcze braki kadrowe. Będziemy grać ustawieniem 1-4-2-3-1 lub 1-4-4-2 - powiedział nam Waldemar Mazurek, opiekun Sokoła.
 
W Sokole w nowym sezonie będzie grał Bartosz Darłak, który przyszedł z Błękitnych Ropczyce. Ponadto klub z Kolbuszowej Dolnej zainteresowany jest Bartłomiejem Miazgą, czyli 26-letnim pomocnikiem z Czarnych Połaniec. - Ponadto poszukujemy jeszcze dwóch lub trzech zawodników. Chodzi o pozycję środkowego obrońcy oraz napastnika - kontynuuje szkoleniowiec Sokoła Kolbuszowa Dolna
 
- W najbliższej rundzie nie zagra u nas Dawid Kaszuba, który odniósł poważną kontuzję. Natomiast nie szukamy wzmocnień na bramce, bo mamy Kamila Mazurka i Macieja Kowala - zakończył Mazurek.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski 2-1

1-0 Piotr Szkolnik 
2-0 Bartłomiej Szalony
2-1 Jakub Lesiński

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij