https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-25 10:45:00

sparingi: Głogovia Głogów Małopolski - Błękitni Ropczyce 1-1

Głogovia Głogów Małopolski zremisowała z Błękitnymi Ropczyce. (fot. Radosław Kuśmierz)
Głogovia Głogów Małopolski zremisowała z Błękitnymi Ropczyce. (fot. Radosław Kuśmierz)
Głogovia Głogów Małopolski zremisowała z Błękitnymi Ropczyce 1-1. Gola dla ekipy Adama Wałczyka zdobył Krzysztof Szymański. Obie ekipy testowały nowych graczy.
Głogovia Głogów Małopolski prowadziła do przerwy z Błękitnymi Ropczyce 1-0. Gola dla drużyny z Głogowa strzelił Krzysztof Szymański. Po zmianie stron ekipy prowadzona przez Łukasza Chmurę doprowadziła do wyrównania po fatalnym błedzie jednego z obrońców Głogovii. Bramkę dla ekipy z Ropczyc zdobył 18-letni Bartłomiej Zapał.
 
- Pierwsza połowa całkowicie pod nasze dyktando - przynajmniej w mojej ocenie - mieliśmy kilka sytuacji i powinniśmy ten mecz zamknąć do przerwy. Przeciwnik zagroził nam dwukrotnie. Raz po kontrze, a raz po nie udanej próbie presingu z naszej strony. Natomiast w drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę i Błękitni byli przy piłce. Gra się stała chaotyczna, ale przeczyną tego były mocniejsze treningi w poniedziałek i wtorek - powiedział nam Adam Wałczyk, szkoleniowiec Głogovii.
 
- Z meczu z Głogovią jestem zadowony, ponieważ to mocny i bardzo doświadczony zespół, który moim zdaniem będzie w czołówce IV ligi. Mimo iż to Głogovia miała więcej z gry, pokazaliśmy się z dobrej strony. W tym meczu dałem szansę pokazania swoich umiejętności aż 22 zawodnikom z czego 10 to młodzieżowcy i juniorzy. Wyrównującą bramkę zdobyliśmy w końcówce meczu, gdzie na boisku przebywała już w większości młodzież, co na pewno jest bardzo pozytywne - powiedział nam z kolei Łukasz Chmura.
 
Głogovia w nowym sezonie będzie grała nowym systemem. W ciągu kilku dni klub pochwali się nowymi zawodnikami. - Graliśmy ustawieniem 1-3-5-2, które prawdopodobnie będzie naszym wyjściowym. Nie wykluczam, że na poszczególne mecze będzie to modyfikowane. Testowaliśmy jednego młodzieżowca ze Stali Mielec. Dobrze się zaprezentował i pewnie z nami zostanie. Ponadto jesteśmy blisko porozumienia z kilkoma nowymi zawodnikami, wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach - zakończył trener Głogovii Głogów Małopolski.

Głogovia Głogów Małopolski - Błękitni Ropczyce 1-1 (1-0)

1-0 Krzysztof Szymański (18)
1-1 Bartłomiej Zapał (85)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Głogów 2020-06-26 09:29:50 0 1

W Głogowie bez zmiany, STAL RZESZÓW PANY!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij