https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-25 11:07:00

Sześciu graczy opuszcza Błękitnych Ropczyce

Błękitni Ropczyce przechodzą rewolucję kadrową. (fot. Radosław Kuśmierz)
Błękitni Ropczyce przechodzą rewolucję kadrową. (fot. Radosław Kuśmierz)
Trwają zmiany kadrowe w Błękitnych Ropczyce. Łukasz Chmura zastąpił Andrzeja Szymańskiego na stanowisku trenera. Ponadto klub opuścili Mariusz Wiktor, Krzysztof Orzech, Bartosz Darłak, Marek Pazdan, Tomasz Kot. Natomiast kontuzja wykluczyła z gry Bartosza Waszczuka.
 
Mariusz Wiktor, Krzysztof Orzech, Bartosz Darłak, Marek Pazdan opuścili Błękitnych Ropczyce i nie będą w przyszłym sezonie grać w tej drużynie. Ponadto Tomasz Kot aktualnie przebywa za granicą, a Bartosz Waszczuk leczy kontuzję.
 
Wiktor i Orzech zagrali we wczorajszym sparingu Wisłoka Wiśniowa z Karpatami Krosno i prawdopodobnie w przyszłym sezonie będą grać w ekipie prowadzonej przez Krzysztofa Koraba. Przyszłość pozostałych nie jest jeszcze znana.
 
Kto zastąpi tych graczy i dołączy do ekipy Błękitnych Ropczyce? - W meczu z Głogovią dałem szansę pokazania swoich umiejętności aż 22 zawodnikom z czego 10 to młodzieżowcy i juniorzy - powiedział nam Łukasz Chmura, który w przerwie letniej zastąpił Andrzeja Szymańskiego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij