2020-06-18 17:30:35

W weekend tenisowe Mistrzostwa Sanoka. W puli nagród 3 tys. zł

Na zdjęciu Artur Wichniarek, były piłkarz, który zagrał w meczu charytatywnym Polskiej Ligi Tenisa (fot. Maciej Gillert)
Na zdjęciu Artur Wichniarek, były piłkarz, który zagrał w meczu charytatywnym Polskiej Ligi Tenisa (fot. Maciej Gillert)
Już w najbliższy weekend odbędą się tenisowe Mistrzostwa Sanoka 2020 organizowane w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Tenisa. Zaplanowano turnieje we wszystkich kategoriach (Ekstraliga - zawodnicy, I liga - byli zawodnicy, II liga - amatorzy i PLT 45+). Do wygrania aż 3 000 złotych. Z turnieju przeprowadzona zostanie transmisja na żywo.

W Mistrzostwach Sanoka 2020 zagrać może każdy. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.polskaligaligetenisa.pl, odpowiedzieć na kilka pytań celem otrzymania odpowiedniej kategorii ligowej, aktywować swoją licencję oraz zapisać się na turniej.
 
Oprócz Ekstraligi, w której mierzą się aktualni zawodnicy oraz I ligi dla byłych zawodników, najszerszą kategorią jest II liga w której zagrać może każdy, kto nigdy nie grał w zawodniczych turniejach, ani nie jest trenerem bądź instruktorem tenisa. Zgłoszenia na Mistrzostwa Sanoka przyjmowane są tylko do 18 czerwca (CZYLI JUŻ TYLKO DZIŚ!) - do końca dnia.
 
Zgłaszać można się tylko przez oficjalną stronę organizatora - poniżej linki do konkretnych kategorii:
 
  1. Mistrzostwa Sanoka 2020 PLT Ekstraliga (aktualni zawodnicy)
  2. Mistrzostwa Sanoka 2020 PLT 1. Liga (byli zawodnicy, trenerzy i instruktorzy)
  3. Mistrzostwa Sanoka 2020 PLT 2. Liga (amatorzy - nigdy niegrający zawodowo)
  4. Mistrzostwa Sanoka 2020 PLT 45+ (amatorzy powyżej 45. roku życia)
     
Na uczestników czeka dużo gry. W piątkowe popołudnie przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z losowania, które będzie można oglądać na kanale YouTube.
 
W sobotę odbędą się rozgrywki grupowe w I lidze, II lidze oraz PLT 45+. Najlepsi awansują do niedzielnej drabinki. Również w niedzielę do gry wejdą zawodnicy z Ekstraligi, którzy o poranku stoczą starcia grupowe, zaś wieczorem zmierzą się w półfinałach i finale. Zwycięzca Mistrzostw Sanoka w Ekstralidze otrzyma nagrodę w wysokości 2 000 złotych w gotówce. Na triumfatorów turniejów I oraz II ligi przewidziano nagrody w wysokości 500 złotych. Transmisja na żywo z obu dni rozgrywek przeprowadzona zostanie na kanale You Tube Polskiej Ligi Tenisa.

Sponsorami Mistrzostw Sanoka są: PGNIG, Pacific Polska, Lacoste, GT, Sanocki Klub Tenisowy, PodkarpacieLIVE, MOSiR Sanok oraz Karczma Chłopska w Czudcu. W przypadku niesprzyjającej aury terminem rezerwowym rozegrania imprezy jest 25-26 lipca. Zgłoszenia podtrzymują ważność.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij