2020-06-14 14:22:36

sparing: JKS Jarosław - Piast Tuczempy 1-1

JKS Jarosław (niebiesko-czarne stroje) rozegrał mecz sparingowy z Piastem Tuczempy (fot. Dominik Budzowski)
JKS Jarosław zremisował 1-1 z Piastem Tuczempy w przedsezonowym meczu sparingowym.

Spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu. Prowadzenie dla JKS-u Jarosław zdobył już w 25. minucie Paweł Oziębło.

Wyrównujący gol dla Piasta Tuczempy padł w samej końcówce, a jego autorem był Hubert Wiącek.

W barwach drużyny JKS-u Jarosław pojawiło się sporo testowanych zawodników. Głównie młodzieżowców. Zabrakło za to m.in. Bartłomieja Raby i Tomasza Siryka.

Z drużyną najprawdopodobniej pożegna się Łukasz Gwóźdź, który ma propozycje z innych klubów.

JKS JAROSŁAW - PIAST TUCZEMPY 1-1 (1-0)

1-0 Paweł Oziębło (25)
1-1 Hubert Wiącek (90)