https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-02 12:08:39

Rafał Buszek zostaje w Asseco Resovii!

Rafał Buszek przez kolejne dwa sezony będzie grał w Asseco Resovii. (fot. Asseco Resovia)
Rafał Buszek przez kolejne dwa sezony będzie grał w Asseco Resovii. (fot. Asseco Resovia)
Asseco Resovia skompletowała skład na pozycji przyjmującego. Nową umową z klubem z Rzeszowa związał się Rafał Buszek. 33-latek podpisał dwuletni kontrakt.
 
Rafał Buszek zostaje w Asseco Resovii. 33-latek jest pierwszym graczem, który grał w sezonie 2019/20 i jest pewny miejsca w składzie ekipy prowadzonej przez Alberto Giullianiego w kolejnej kampanii. Przyjmujący związał się z "Pasiakami" nową, dwuletnią umową.
 
- "Buszu" do tej pory spędził w Rzeszowie 5 sezonów. Razem z Asseco Resovią zdobył dwa złote medale Mistrzostw Polski (w sumie ma cztery) oraz srebrny medal Ligi Mistrzów w 2015 roku. W reprezentacji Polski rozegrał 90 meczów, poza złotem w 2014 r., które zdobył wraz z kolegami w mistrzostwach odbywających się w Polsce, w roku kolejnym przywiózł z Japonii brąz Pucharu Świata - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kierowca pksu 2020-06-02 13:37:36 2 0

piekna kariera;) a pamietam go jak jezdzil PKSEM z Debicy na treningi do Ropczyc;)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij