https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-02 12:29:20

Komunikat PGE Stali Mielec w sprawie nieprzyznania licencji

Podobne tematy Stal Mielec 1 liga Ekstraklasa
Czy PGE Stal Mielec otrzyma zgodę na grę w PKO Ekstraklasie przy ewentualnym awansie? (fot. Anna Jajkiewicz / Stal Mielec)
Czy PGE Stal Mielec otrzyma zgodę na grę w PKO Ekstraklasie przy ewentualnym awansie? (fot. Anna Jajkiewicz / Stal Mielec)
PGE Stal Mielec nie otrzymała licencji na grę w PKO Ekstraklasie w sezonie 2020/21. Zarząd FKS Stali Mielec wydał w tej sprawie komunikat.

PGE Stal Mielec nie dostała licencji na grę w PKO Ekstrakalsie w sezonie 2020/21 w związku z niespełnieniem kryteriów F.01, F.03 oraz F.04 Podręcznika.
 
- Zarząd FKS Stal Mielec informuje, że pozostaje w stałym kontakcie z Komisją ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej celem wyjaśnienia zaistniałych, technicznych wątpliwości związanych z przekształceniem Stowarzyszenia w Spółkę Akcyjną.
 
Po złożeniu stosownych wyjaśnień Klub FKS Stal Mielec liczy na jak najszybsze oraz pozytywne zakończenie postępowania licencyjnego - czytamy na oficjalnej stronie mieleckiego klubu.

Istnieje duża szansa, że "Biało-niebiescy" otrzymaja licencję po odwołaniu. - Według mnie większość tych problemów przy dobrej woli klubów jest do opanowania – powiedział Krzysztof Smulski, przewodniczący komisji licencyjnej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij