https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-11 14:05:08

Resovia przygotowuje się do powrotu rozgrywek

Podobne tematy Resovia
Piłkarze Resovii przygotowują się do powrotu do rozgrywek (fot. Resoviacy.pl)
Piłkarze Resovii przygotowują się do powrotu do rozgrywek (fot. Resoviacy.pl)
Sport wraca do życia. Drugoligowa CWKS Resovia przygotowuje się do powrotu rozgrywek ligowych. Postanowiliśmy przyjrzeć się, jak wygląda cała sytuacja na zapleczu Fortuna 1. Ligi. Kiedy możliwe będzie wznowienie ligi oraz jak trenują piłkarze?

Strona forbet kod promocyjny zamieściła typy bukmachera forBET na rozgrywki II ligi polskiej. W jego oczach Resovia jest jednym z faworytów na awans do bezpośredniego zaplecza PKO BP Ekstraklasy. Z pewnością to dlatego piłkarzom CWKS-u zależało na jak najszybszym powrocie do treningów.

Resovia wznowiła treningi 4 maja. Zajęcia odbywają się z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności, narzuconych przez polski rząd. Drużyna została podzielona na kilka grup, a do dyspozycji ma trzy boiska. To sprawia, że Resovia może jak najlepiej przygotować się do wznowienia rozgrywek.

Pod koniec tygodnia przeprowadzone mają zostać testy, które są wymagane, by Resovia, jak i każda inna drużyna mogła wznowić rywalizację ligową. Za testy drugoligowców, tak, jak i klubów pierwszej ligi zapłaci Polski Związek Piłki Nożnej.

W tej chwili Resovia zajmuje w ligowej tabeli trzecie miejsce, z dorobkiem 41 punktów. Strata do drugiego Górnika Łęczna to tylko jedno oczko. Liderem jest Widzew Łódź z 47 punktami na koncie. Z II ligi do pierwszej bezpośredni awans uzyskają dwie najlepsze drużyny. Według typów zamieszczonych na PZBuk Kod Bonusowy Widzew Łódź jest murowanym faworytem, a o drugie miejsce będzie toczyła się zacięta rywalizacja, pomiędzy Łęczną, a Resovią.

Nic nie jest jednak aż tak przesądzone, bowiem identyczny dorobek, jak Resovia ma GKS Katowice. Olimpia Elbląg, zajmująca piąte miejsce traci już do ekipy z Rzeszowa pięć punktów. Warto także nadmienić, że ekipy z miejsc 3-6 zagrają w barażach o awans do Fortuna 1. Ligi.

Mamy nadzieję, że bez komplikacji uda się zarówno rozpocząć, jak i dokończyć sezon na drugoligowym froncie. Kibice we wszystkich miastach są spragnieni prawdziwych, futbolowych emocji. Już zacierają sobie ręce na transmisje na żywo.


 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Oj 2020-05-12 12:03:45 19 0

Oj widzę że stalowcy są strasznie zakompleksieni na punkcie sovii

Wolek STAL 2020-05-11 22:08:02 7 23

Do czego sie przygotowuje ? Przeciej ci HipokRRyci nie chca grac. Wojtek obludniku przestan sciemniac, wiem ze w szkole klamales ale oducz sie tego czlowieku.

Oj 2020-05-12 12:03:45 19 0

Oj widzę że stalowcy są strasznie zakompleksieni na punkcie sovii

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij