https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-06 17:30:00

Klemen Cebulj dołączy do Asseco Resovii?

Ściągnięcie Klemena Cebulja do Asseco Resovii to może być hit transferowy Plus Ligi.
Ściągnięcie Klemena Cebulja do Asseco Resovii to może być hit transferowy Plus Ligi.
Klemen Cebulj może w przyszłym sezonie trafić do Asseco Resovii. 28-letni przyjmujący w sezonie 2019/20 był zawodnikiem Itas Diatec Trentino.
 
Asseco Resovia ma za sobą fatalny sezon w Plus Lidze. On został ostatecznie anulowany, ale do tego czasu siatkarze z Rzeszowa zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli. Resovię czeka prawdziwa rewolucja kadrowa. Nowym trenerem będzie Alberto Giuliani, który był ostatnio trenerem reprezentacji Słowenii. Szkoleniowiec ma za zadanie zbudować ekipę Resovii na nowo. Wraz z nim do Rzeszowa ma trafić Klemen Cebulj.
 
28-letni przyjmujący w ostatnim sezonie grał w Itas Diatec Trentino w Serie A. Do tego klubu dołączył w październiku ubiegłego roku. Wcześniej reprezentował barwy Revire Milano. Ponadto jest czołowym siatkarzem Reprezentacji Słowenii, która w ubiegłym roku zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy. Po drodze Słoweńcy wyeliminowali Polskę.
 
Do Resovii mają wrócić Mateusz Masłowski oraz Nicolas Szerszeń. Kontrakt z Asseco mają podpisać ponadto Piotr Hain, Robert Taht, Andreas Takvam, Karol Butryn oraz Jakub Ziobrowski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij