https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-27 13:03:04

Koniec sezonu! Developres SkyRes Rzeszów ze srebrnym medalem LSK!

foto. Developres SkyRes Rzeszów
foto. Developres SkyRes Rzeszów
Od kilkunastu dni mówiło się, że PlusLiga i Liga Siatkówki Kobiet zostaną zakończone. Tak też się stało. Włodarze ligi zdecydowali o przedwczesnym zamknięciu rozgrywek i przyznaniu medali drużynom w żeńskiej lidze. Tym samym Developres SkyRes Rzeszów zdobył historyczyny srebrny krążek.
 
Developres SkyRes Rzeszów został wicemistrzem Polski w sezonie 2019/20. - Z jednej strony mamy najlepszy wynik w historii klubu, a z drugiej strony wielki niedosyt. Z jednej strony cieszę się, że mamy srebro a z drugiej strony żałuję, że nie powalczyliśmy o złoto. Wszak jesteśmy jedyną drużyną w Europie, która w tym sezonie wygrała z Grupą Azoty Chemik Police - to słowa Marka Pieniążka po historycznym sukcesie.
 
Z pewnością kibice i zawodniczki chcieliby odebrać medale w nieco innych okolicznościach, jednak trzeba cieszyć się z tego sukcesu. Mistrzostwo kraju było blisko, ale niestety nie wszystko w tym roku zależało od siatkarek. Niemniej jednak, Rysicom, należą się wielkie brawa za całokształt wykonanej w tym roku pracy. Sukces kobiet nieco osłodził niepowodzenie panów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij