https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-12 14:10:42

Komunikat Podkarpackiego ZPN: Wszystkie mecze zawieszone do 29 marca

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej wydał komunikat w którym ustosunkował się do decyzji podjętej przez PZPN. Wszystkie mecze zostały zawieszone do 29 marca włącznie.
 
- W związku z decyzją podjętą podczas nadzwyczajnego posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mają na uwadze względy bezpieczeństwa zawodników drużyn uczestniczących w rozgrywkach, Podkarpacki ZPN realizując uchwałę zarządu PZPN, zawiesza wszystkie zaplanowane mecze wszystkich klasy rozgrywkowych (IV liga, klasa okręgowa, klasa A, klasa B, rozgrywki młodzieżowe) do dnia 29 marca 2020 włącznie - czytamy w komunikacie podkarpackiego związku.
 
Nowe termine spotkań, które nie odbędą się w tym czasie zostaną ustalone przez organy prowadzące poszczególne rozgrywki w późniejszym terminie i podane przez Podkarpacki ZPN do publicznej wiadomości w oddzielnym komunikacie.
 
- Jednocześnie Podkarpacki ZPN zaleca powstrzymanie się od rozgrywania meczów sparingowych i turniejów - czytamy w komunikacie.
 
W związku z zawieszeniem rozgrywek okienko transferowe dla drużyn, które jeszcze nie zaingurowały rozgrywek pozostaje otwarte do piątku poprzedzającego wznowienie sezonu w danej klasie rozgrywkowej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

scenenluar 2020-03-12 16:30:36 0 3

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij