https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-12 19:21:00

Jakub Błaszczykowski apeluje, żeby władze przemyślały swoją decyzję

fot. Jakub Błaszczykowski
fot. Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski na swoim koncie na facebooku zaapelował do władz, aby przemyślały swoją decyzję o kontynuowaniu gry w PKO Ekstraklasie, Fortuna 1 lidze oraz 2 lidze.

- W obliczu tak poważnego zagrożenia jakim jest koronawirus, na nas wszystkich spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność. Nie tylko za zdrowie samych zawodników i członków sztabów ale także, a może nawet przede wszystkim, za ich rodziny i inne osoby z najbliższego otoczenia - napisał Jakub Błaszczykowski na swoim profilu na facebooku.

Przypomnijmy, że władze PZPN zdecydowały, że mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 ligi oraz 2 ligi będą odbywać się bez udziału kibiców, ale będą rozgrywane.
 
Oto całość apelu Reprezentata Polski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

lis 2020-03-12 20:18:02 0 3

Błaszczykowski ma swoje lata-nie musi grać...

cracsubu 2020-03-12 21:31:16 0 2

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

LISu 2020-03-13 11:59:11 1 0

LIs, ja rozumiem, że podczas kwarantanny chcesz sobie pooglądać mecze bo sam będziesz płaszczył dupsko w domu. Daj też innym taką możliwość. Nie traktujesz tego poważnie, aż do momentu gdy Ciebie nie dotknie ten problem.
Trochę rozwagi - bo skoro Premier League potrafi zawiesić rozgrywki do 4kwietnia(mają lepszą gospodarkę oraz opiekę medyczna) to ekstraklasa ma grać i już bo wy tak chcecie, litości :) to jeden miesiąc Twojego życia...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij