https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-11 17:31:31

3 liga, grupa IV: "Należy spodziewać się zawieszenia rozgrywek na kilka tygodni"

Podobne tematy koronawirus 3 liga gr. IV
- Należy spodziewać się zawieszenia rozgrywek na kilka tygodni - poinformował prowadzący rozgrywki 3 ligi grupy IV Lubelski Związek Piłki Nożnej.
 
- Możliwe jest wstrzymanie rozgrywek najbliższej kolejki w terminie 14-15 marca. W związku z powyższym oraz biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój sytuacji prosimy o uważne śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej.  Należy spodziewać się zawieszenia rozgrywek na kilka tygodni - poinformował Lubelski ZPN w specjalnym komunikacie.
 
Ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie podczas jutrzejszego spotkania zarządu PZPN (godz. 12). Już wcześniej zdecydowane o odwołaniu wszystkich imprez masowych i rozgrywaniu meczów z ograniczoną liczbą widzów (do 999).
 
Okręgowe związki, w tym LZPN, rekomendują jednak, by mecze rozgrywać bez udziału publiczności - Proponujemy dalej idące działania, rozgrywanie meczów bez udziału kibiców - przekonuje organ prowadzący w tym sezonie rozgrywki 3 ligi grupy IV.
 
- Raz jeszcze apelujemy, aby obecność jakichkolwiek osób niezaangażowanych w organizację zawodów lub ich obsługę była ograniczona do niezbędnego minimum celem obniżenia ryzyka związanego z możliwością przenoszenia COVID-19 - czytamy dalej w komunikacie.
 
- W związku z rozgrywkami III ligi i niższych klas rozgrywkowych, w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia uczestników imprez, ponownie rekomendujemy Państwu bieżącą współpracę roboczą z wojewódzkim zespołem interdyscyplinarnym ds. bezpieczeństwa imprez masowych oraz lokalną / wojewódzką stacją sanitarno-epidemiologiczną.

Wiesz, że rejestrując się w Fortunie wspierasz podkarpacieLIVE? Odbierz 20 zł, zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus do 1000 PLN!


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

rorholet 2020-03-11 20:31:15 0 1

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij