https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-11 15:30:46

Czy Podkarpacki ZPN zawiesi rozgrywki? "Czekamy na decyzję PZPN"

Piłkarze włoskiej Pescary przed koronawirusem chronić próbowali się zakładając specjalne maseczki...
Piłkarze włoskiej Pescary przed koronawirusem chronić próbowali się zakładając specjalne maseczki...
- Na tą chwilę nie podjęliśmy żadnej decyzji związanej z odwołaniem meczów zaplanowanych na najbliższy weekend - powiedział nam Sławomir Ferenc, rzecznik prasowy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
 
- Z wszelkimi decyzjami czekamy na decyzję zarządu PZPN zwołanego na jutro - dodaje rzecznik prasowy podkarpackiego związku.

Widmo zawieszenia rozgrywek jest mimo wszystko bardzo realne, bo takie decyzje zapadły już w kilku okręgowym związkach piłkarskich. W województwie Dolnośląskim, Śląskim Wielkopolskim i Zachodniopomorskim zawieszono rozgrywki do 23 marca. Na Mazowszu do końca marca.

W podkarpackim związku też oczywiście biorą to pod uwagę. Pytanie kiedy i czy w ogóle uda się rozegrać spotkania, które miałyby by zostać ewentualnie przełożone. Kalendarz przecież nie jest z gumy…

- Bierzemy pod uwagę każdą ewentualność. Przyznam szczerze, że nie zastanawialiśmy się jeszcze dokładnie nad terminami, ale najbardziej realne wydaje się być wydłużenie sezonu - zakończył Sławomir Ferenc.
 
Zaplanowane na weekend mecze Ekstraklasy, 1 ligi i 2 ligi w większości odbywać będą się bez udziału publiczności. Całkowicie przełożona została nadchodząca kolejka 3 ligi gr. III. Kilka spotkań w pozostałych 3 ligach także odbędzie się bez udziału publiczności. W grupie IV, czyli tej która interesuje nas najbardziej, żadne wiążące decyzje jeszcze nie zapadły.

Zakładając konto w PZBUK wspierasz rozwój podkarpacieLIVE. Odbierz darmowy zakład 50 PLN

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

omg 2020-03-11 17:15:42 2 0

Po co oni zakładają te maseczki? Maseczki są dla chorych, komunikat WHO.

rorholet 2020-03-11 20:31:55 0 1

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij