2020-03-10 14:12:00

Koronawirus w Polsce. Mecze będą grane bez udziału publiczności

Podobne tematy Koronawirus
fot. archiwum
fot. archiwum
"Podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych" - ogłosił dzisiaj premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej po posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego.
 
Premier Mateusz Morawiecki odwołał wszystkie imprezy masowe w Polsce. Jak dodaje Szef MSWiA Mariusz Kamiński, imprezy takie będą mogły się odbyć, ale bez udziału publiczności.
 
Już wcześniej Stal Stalowa Wola ogłosiła, że mecz z Olimpią Elbląg zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Również Elana Toruń podjęła decyzję, że spotkanie ze Stalą Rzeszów zostanie rozegrane bez publiki. Wkrótce pozostałe kluby powinny poinformować, że ich spotkania też będą rozgrywane bez kibiców.
 
Już za tydzień PGE Stal Mielec miała zagrać mecz w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski z Lechem Poznań. Mecz ten też prawdopodobnie będzie rozgrywany bez publiki, choć zostały sprzedane niemal wszystkie bilety.
 
- Od czasu zmiany ustroju w Polsce jest to największy test dla całego naszego społeczeństwa. Im szybciej to zrozumiemy tym lepiej – napisał Zbigniew Boniek na Twitterze.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

reddeekevb 2020-03-10 14:30:40 0 1

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij