https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-11 11:05:00

Oficjalnie: Marcin Wołowiec w sztabie szkoleniowym Stali Rzeszów

Marcin Wołowiec znów poprowadzi pierwszą drużynę Stali Rzeszów.
Marcin Wołowiec znów poprowadzi pierwszą drużynę Stali Rzeszów.
- Marcin Wołowiec wzmacnia sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Stali Rzeszów - potwierdził oficjalnie serwis internetowy rzeszowskiego klubu.
 
W dniu wczorajszym jako pierwsi informowaliśmy, że Marcin Wołowiec zostanie trenerem Stali Rzeszów. Dziś oficjalnie potwierdził to klub.
 
- Trener Marcin Wołowiec, który w czerwcu 2018 roku wrócił do Stali Rzeszów po rocznej przerwie, wzmacnia sztab szkoleniowy pierwszej drużyny i to on poprowadzi nasz zespół w 3 najbliższych meczach: z Elaną Toruń (14.03.2020), Widzewem Łódź (22.03.2020) i GKS Katowice (28.03.2020) - czytamy na stronie klubowej biało-niebieskich.
 
- Marcin Wołowiec to żywa legenda naszego klubu. Jego historia pokazuje, że przez całe życie żyje on i oddycha kulturą Stali Rzeszów. W swojej dotychczasowej karierze prowadził już pierwszą drużynę biało-niebieskich, a największy sukces osiągnął w roku 2010, kiedy to z juniorami starszymi Stali sięgnął po brązowy medal Mistrzostw Polski. Teraz wraca na pełen etat do Stali i będzie jednym z głównych liderów naszego sztabu szkoleniowego.
 
Trener  Marcin Wołowiec posiada licencję UEFA A uprawniającą do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach o jedną klasę rozgrywkową niżej, a w bieżącym sezonie 2019/2020 prowadził również zespół juniora młodszego (U-17) Stali Rzeszów. Zgodnie z uchwałą PZPN spełnia więc warnki do prowadzenia pierwszego zespołu Stali w II lidze w nadchodzących trzech kolejkach.
 
- Warto zaznaczyć, iż ruch ten zdecydowanie podkreśla wyjątkową jakość wzajemnych relacji z naszym klubem partnerskim Wólczanką Wólka Pełkińska, której szkoleniowcem był Marcin Wołowiec, za swoje dokonania wybrany Trenerem Roku w plebiscycie Podkarpackiej Nike 2019 - przekonują w Stali Rzeszów.
 
Umowa trenera Marcia Wołowca ze Stalą Rzeszów została podpisana do czerwca 2021 roku.  O dalszych zmianach w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny klub będzie informował na bieżąco w ciągu najbliższych tygodni.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij