https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-08 09:50:56

SPR Stal Mielec pokonała Sandrę SPA Pogoń Szczecin

Mielczanie odnieśli kolejne ważne zwycięstwo (fot. PGNiG Superliga)
Mielczanie odnieśli kolejne ważne zwycięstwo (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczni Dawida Nilssona cały czas pracują na jak najlepszą pozycję przed decydującą fazą. Wczoraj mielczanie wygrali w Szczecinie i awansowali w tabeli.
 
Trwa zacięta walka o utrzymanie w PGNiG Superlidze. Jej uczestnikiem jest SPR Stal Mielec, która musiała wygrać swój mecz, aby wrócić na dwunastą pozycję, która dawała w fazie końcowej 3 punkty bonusowe. Sandra SPA Pogoń Szczecin chciała u siebie jednak wygrać, wobec czego lepiej weszli w to spotkanie.
 
Przyjezdni nie zamierzali się poddawać i po chwili to oni zaczeli nadawać ton wydarzeniom na parkiecie. Mecz był bardzo zacięty, a oba zespoły szły cios za cios. Kibice zgromadzieni na meczu nie mogli się nudzić. Do przerwy górą była Stal.
 
Po zmianie stron obraz gry był identyczny jak przed zejściem do szatni. Z czasem jednak podopieczni Dawida Nilssona złapali zadyszkę, co mogło zaniepokoić sympatyków mielczan. Jak się okazało, to była tylko chwilowa słabość i Stal szybko wróciła na właściwe tory.
 
Spotkanie do ostatnich minut było niezwykle emocjonujące, bowiem wynik cały czas był sprawą otwartą. Portowcy jednak w samej końcówce zaczęli popełniać błędy, co skrzętnie wykorzystali przyjezdni. Mielczanie byli niezawodni i ostatecznie wygrali w stolicy województwa zachodniopomorskiego.
 
Sandra SPA Pogoń Szczecin - SPR Stal Mielec 27-29 (11-12)
 
Sandra SPA Pogoń Szczecin: Terekhof, Gawryś - Telenga, Wrzesiński, Horiha 8, Krupa 2, Bosy 7, Biernacki 1, Jedziniak 1, Krysiak 2, Matuszak 1, Rybski 2, Zaremba 2, Fedeńczak 1
 
SPR Stal Mielec: Andjelić, Wiśniewski, Witkowski – Krępa 3, Mochocki 3, Kornecki 1, Jędrzejewski, Wołyncew 3, Chodara 1, Misiewicz 3, Wojdak 4, Ivanović 10, Kozioł, Krupa 1
 
Sędziowali: Korneliusz Habierski i Grzegorz Skrobak.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

apbenwhoo 2020-03-08 12:31:13 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij