2020-03-07 16:43:32

Stal Rzeszów znów bezbarwna. Tym razem przegrali z Górnikiem Polkowice

Stal Rzeszów przegrała z Górnikiem Polkowice. (fot. Stal Rzeszów)
Górnik Polkowice wygrał ze Stalą Rzeszów na wyjeździe. Ekipa Janusza Niedźwiedzia przegrała trzeci mecz z rzędu i pozostaje bez zwycięstwa w rundzie wiosennej.

Wiesz, że rejestrując się w Fortunie wspierasz podkarpacieLIVE? Odbierz 20 zł, zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus do 1000 PLN!

Górnik Polkowice prowadził w meczu ze Stalą Rzeszów już po siedmiu minutach gry. Zakotłowało się wówczas w polu karnym "Biało-niebieskich". Najpierw uderzał Karol Fryzowicz, ale piłkę odbił Wiktor Kaczorowski. Natomiast przy strzale Kamila Wacławczyka nie miał już szans.

Jedenaście minut później mogło być 0-2, ale Filip Baranowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Kaczorowskim. Zawodnik Górnika od połowy boiska pędził na bramkę Stali. W 25. minucie Krystian Pieczara miał okazję do wyrównania, ale piłka po jego srzale minimalnie przeszła obok słupka.

Kwadras przed końcem pierwszej połowy Stali zdobyła gola za sprawą Kostkowskiego, ale sędzia dopatrzył się faulu Artura Pląskowskiego. Na przerwę Górnik schodził jednak z dwubramkową przewagą. Gola do szatni strzelił Michał Bednarski. Po tym zdarzeniu kibice Stali Rzeszów domagali się od Janusza Niedźwiedzia, aby odszedł ze Stali.

Po zmianie stron nadal Górnik Polkowice był stroną przeważającą. W 61. minucie przytomnie Kaczorowski wyszedł do piłki po złym zagraniu Damiana Kostkowskiego. Później polkowiczanie nadal częściej utrzymywali się przy piłce. Osiem minut przed końcem Wiktor Kłos był faulowany w polu karnym, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Krystian Pieczara.

Po tym golu piłkarze Stali rzucili się do ataków. Zaczęli grać bardzo agresywnie, ale nie zdołali wypracować sobie już żadnej sytuacji. Tym samym Stal przegrała po raz trzeci z rzędu w 2 lidze. Po meczu również fani rzeszowskiej Stali nie szczędzili wyzwisk w stronę swojego szkoleniowca.

0-1 Kamil Wacławczyk (7)
0-2 Michał Bednarski (45)
1-2 Krystian Pieczara (83-rzut karny)

Stal Rzeszów:
Kaczorowski – Kostkowski, Pląskowski, Kotwica, Pieczara, Mozler, Szeliga, Góra, Jarecki, Trznadel (56. Sierant), Plewka (56. Kłos).Rezerwowi: Bieszczad – Sylwestrzak, Collard, Kłos, Szczepanek, Sierant

Górnik Polkowice:
Kopaniecki – Magdziak, Kowalski-Haberek, Mucha, Radziemski, Szuszkiewicz (Azikiewicz), Bednarski (77. Sobków), Fryzowicz, Baranowski (74. Szmyt), Wacławczyk, Opałacz.

Wyniki meczów 22. kolejki:

Tabela 2 ligi:

Michał Stanisław Wlaźlik do ataku, na trenera i na bramkę!!! mega fachura od wszystkiego!!!!

Belamy 2020-03-07 16:47:25

Nie będę kopał leżącego, bo nie wypada.

~anonim 2020-03-07 16:47:43

Czy oni grają o awans czy utrzymanie ??? Będzie problem z utrzymaniem !

Meite 2020-03-07 16:48:26

Bez niespodzianki przy Hetmańskiej.

L4 2020-03-07 16:49:49

Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie!

Rzeszow 2020-03-07 16:49:58

Dajcie szanse trenerowi, poczekac z 10 kolejek i wtedy go rozliczac

dawooss 2020-03-07 16:52:17

Plan na lata...dac spokoj Niedzwiedziowi...

Kk 2020-03-07 16:52:26

Nic nie zmieniajcie, jest super! Kocham Was!

Niedźwiedź Janusz 2020-03-07 16:53:56

BEZELE KOCHANA Byliśmy Zespołem Lepszym

Fibrain 2020-03-07 16:54:49

#muremzaNiedzwiedziem

~anonim 2020-03-07 17:00:17

Po raz kolejny frekwencja 400 osób (po doliczeniu klientów Lidla 1400 i tyle zostanie pewnie podane)

Dobrze że jest profesjonalny marketing i masowo rozdawane karnety, bo w ogóle nikt by nie przyszedł.

Nędza na boisku, nędza na trybunach. Ile można pompować ten sztuczny twór i udawać, że nie widzi się drużyny z prawdziwym potencjałem na Wyspiańskiego?

STADION DLA RESOVII!

Delikwent 2020-03-07 17:00:51

No to chyba przyszedł czas aby Tadzik zaprosił do ratusza i obiecał jakieś 2 miliony za 10 miejsce na koniec sezonu.A może by tak na wzor swojego pomysłu z przed kilku lat, zaproponował dofinansowanie w trakcie sezonu? Oczywiście tak się nie stanie,ponieważ jego pupile zaczynaja walke o ligowy byt. Rzeszów to RESOVIA!

no to teraz proszę o odpowiedź ,,
,,wychowankowie nie wnoszą jakości,, tak pisano w komentarzach, czy dano tym młodym chłopakom szansę, bo ich odprawił P. Niedźwiedź na dzień dobry , czy w innych klubach wnoszą i niektórzy pokazali swoją jakość , czy ktoś potrafi to wytłumaczyć o co chodzi w tym wszystkim?

Kto to ? 2020-03-07 17:07:12

Stadion dla resovii a co to takiego ta resovia ?

jjhj 2020-03-07 17:07:15

a wy nie w bytowie pajace? kolejna kupa zeby pojechac na wyjazd?

jjhj 2020-03-07 17:07:16

Stalowiec 2020-03-07 17:11:10

Pierwsze to bym się pozbył Michała Stanisława i tych trenerów z bogatym doświadczeniem i wykształceniem co tylu zawodników wychowali i chodzą po klubie z głową w chmurach nic nie osiągnęli a mniemanie o sobie mają bardzo duże,

~anonim 2020-03-07 17:32:27

Kalisz out!

kibic 2020-03-07 17:36:33

Stal w ostatnich 7 meczach zdobyła 6 pkt ... jest coraz gorzej zamiast coraz lepiej.

Rzeszow p*******li resovie 2020-03-07 17:36:46

Co do kibiców to was została garstka hahaha
Ciekawe ilu was w Bytowie, jak tam zbiórka pod rosirem?

~anonim 2020-03-07 17:44:05

W Rzeszowie I ligi nie będzie , nie ma co się łudzić ani Stal ani Resovia nie awansują :(

DL 2020-03-07 17:47:59

Panowie szukajmy pozytywów, gramy swoje, są ładne akcje. To wygląda naprawdę dobrze.

ooo 2020-03-07 17:53:20

Sprawa priorytetowa nie jedziemy do Bytowa !!!

~anonim 2020-03-07 17:59:29

Kto się domaga, chuligani? Trener ma pełne wsparcie musi mieć czas projekt jest długofalowy i da efekt.

Grizli 2020-03-07 18:01:08

Tak myślałem, hej wystartował. Najsmutniejsze, że prześmiewczym wpisom kibiców Resovii wtórują kibice Stali. Wstyd.

Janek 2020-03-07 18:08:11

Panowie dajcie spokój trenerowi :) Pan Janusz jest najlepszy to dzięki niemu drużyna grała lepiej od Polkowic a że przegrała- cóż taka taktyka i zasłona dymna przed ligą mistrzów

~anonim 2020-03-07 18:12:38

Już najwięcej do powiedzenia maja szczury z Wyspiańskiego

~anonim 2020-03-07 18:43:04

Kocham konferencje pomeczowe z udziałem Janusza xd "charakterologicznie to był jeden z najlepszych meczy" xD Wasz charakter nie umie grać w piłkę chyba bo ten resoviacki strzela bramki czasem a stalówki ponosi bolesne porażki xD

Pan Zdziś 2020-03-07 19:02:50

Tak już się cieszyłem, humor na maksa podkręcony jak zobaczyłem wynik zardzewiałych z obrońców, niestety wieści z Bytowa skutecznie zabrały uśmiech z twarzy :(

mundi 2020-03-07 19:14:55

trochę słabo, nie wiem czy to wina trenera ale nie wygląda to obiecująco

KRUL MARKETINGU 2020-03-07 19:22:33

Teraz to musicie dawac darmowy bilet plus 100 złotych, zeby ktos chcial przyjsc to ogladac ;)

~anonim 2020-03-07 19:50:14

Czy miejski był dziś zamknięty z powodu koronawirusa? Czy to tylko efekt pracy "najlepszego" marketingu w Polsce?

Kibic99 2020-03-07 19:50:20

3 liga,grupa 4-Stal Rzeszów.Tam wasze miejsce...

olo 2020-03-07 20:10:29

Przed chwilą widziałem konferencję. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć. To co się Stal wpierniczyła w szambo z tym Niedźwiedziem to jest mistrzostwo świata. Nie wiem jak on ma skonstruowany kontrakt, ale znając słynne zapisy o LM to utrzymanie klubu w 2 lidze będzie drogo kosztowało, bo zmiana trenera jest absolutną koniecznością. Szczerze to nie wierzę, że prezes Stali nie widzi teraz jakiego pozera zatrudnił.

~anonim 2020-03-07 20:14:47

Liczby wyjazdowe mówią same za siebie!resovii 0 w Bytowie a przed monitorem kompa tłumy i tyle w temacie!!!

RR P-WR 2020-03-07 20:33:04

Ha Liga mistrzów ha ha brawo

~anonim 2020-03-07 20:35:13

próba charakteru dla prezesa, będzie się trzymał swojego planu czy ulegnie paru wrzeszczącym patusom...?

Piłka nożna bez piłki 2020-03-07 20:42:39

Mamy marketing! I liczby wyjazdowe mamy! I zgody z każdym albo dobre kontakty! Dać nam punkty za to a nie jakieś mecze!

Gal 2020-03-07 21:26:13

Smutne to jest ale prawdziwe coś niedobrego się dzieje z drużyną i z takim składem ktoś musi wziąć te gwiazdy za mordy za przeproszeniem i ułożyć ta drużynę pytanie czy ten trener da sobie radę ostatnie 8 meczów o punkty to kpina...obudźcie się panowie!!!

ocplatme 2020-03-07 21:35:32

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Czarni Jasło 2020-03-07 22:38:54

Gratulacje.W Rzeszowie tylko Resovia.

Kibic 2020-03-07 23:07:24

Pewne źródło, W. Stawowy ma być nowym trenerem Stali Rzeszów

max 2020-03-08 02:14:50

Następne mecze to Elana, Widzew i Katowice. Nie wiem czy kibice Stali zdają sobie sprawę, że sytuacja robi się naprawdę poważna. Przy tym jak ten zespół jest przygotowany to nawet nowy trener (jak oczka się otworzą prezesowi) może nie dać rady tego ogarnąć. Tu realnie grozi spadek do 3 ligi.

~anonim 2020-03-08 07:47:18

Trener a i pomocników wywalić grajków razem z nim i dograć ligę młodymi chłopcami zebranymi po okolicy zA lub B klasy to może utrzymać się uda

piastów 2020-03-08 10:19:56

spoko, bedzie dobrze z widzewem wygramy i z katowicami i znowu bedzie walczyć o awans tylko kibiców brak

Autor 2020-03-09 08:34:13

Oby tak dalej. Cały Rzeszów się cieszy z tego wyniku. I każdy Rzeszowianin trzyma kciuki za Misia, oby jak najdłużej został na hetmańskiej. Do końca tego klubu z h69 najlepiej.