https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-27 13:32:00

Dariusz Marzec: Wszystko to, co było zaplanowane, udało nam się zrealizować

Dariusz Marzec jest zadowolony z okresu przygotowawczego PGE Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Marzec jest zadowolony z okresu przygotowawczego PGE Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Dariusz Marzec podsumowuje okres przygotowawczy, obóz w Turcji. Opiekun PGE Stali Mielec opowiada dlaczego tak późno jego zespół wrócił z zagranicznego obozu oraz mówi, że problemy Olimpii Grudziądz go nie interesują.
 
- Wszystko to co było zaplanowane udało nam się zrealizować. Jesteśmy zadowoleni z tego czasu. Był to ciężki okres, ale obyło się bez kontuzji. Zespół wierzy w to co chcemy. Także jestem zadowolony - powiedział Dariusz Marzec podsumowując okres przygotowań do rundy wiosennej w sezonie 2019/20 na łamach portalu Hej Mielec.
 
- Pierwszy raz się to tak odbyło, że wracamy tydzień przed ligą. Wcześniej z tego co się dowiedziałem zespół wracał z obozu, aby trenować na sztucznej nawierznię, by ponownie wrócić do naturalną. My byliśmy na obozie dłużej i w innym okresie. Już od tamtej pory trenujemy na boiskach trawiastych. Boiska w Turcji były fantastyczne, inne zespoły zazdrościły nam obiektów, na których my trenowaliśmy - kontynuuje opiekun PGE Stali Mielec.

- Nie patrzymy na problemy Olimpii Grudziądź. Patrzymy na to co chcemy, jak jesteśmy przygotowani, jaki mamy cel i co by nie było, jaki by tam nie wyszedł skład to chcemy zrobić swoje i wygrać ten mecz - kończy Marzec
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij