2020-02-28 17:55:00

Składy drużyn 2 ligi!

Podobne tematy 2 liga
fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Zobaczcie jak prezentują się kadry wszystkich drużyn, które będą grać w 2 lidze. Oto składy wszystkich 18 ekip oraz informacje skąd ściągnięto zawodnika oraz gdzie dany gracz poszedł.

Apklan Resovia

Bramkarze: Marcel Zapytowski, Wojciech Daniel, Bartosz Siryk
Obrońcy: Dawid Kubowicz, Konrad Domoń, Mateusz Geniec, Mateusz Kantor, Rafał Mikulec, Sebastian Zalepa, Jakub Persak, Mikołaj Sypek
Pomocnicy: Adrian Dziubiński, Grzegorz Płatek, Kamil Radulj, Serhij Krykun, Szymon Feret, Radosław Adamski, Szymon Hajduk, Szymon Kaliniec, Maksymilian Hebel, Miłosz Przybecki, Bartłomiej Wasiluk
Napastnicy: Daniel Świderski, Karol Twardowski, Hubert Antkowiak
 
PrzychodząMarcel Zapytowski (Wisła Płock), Bartłomiej Wasiluk (Sokół Ostróda), Maksymilian Hebel (Gryf Wejherowo), Miłosz Przybecki (Chojniczanka Chojnice), Hubert Antkowiak (Miedź Legnica)
OdchodząPiotr Gnatek (KS Wiązownica), Dariusz Frankiewicz (KS Wiązownica), Bartłomiej Makowski (Wisłoka Dębica), Michał Puzon (Watkem Korona Rzeszów), Krzysztof Gancarczyk (Legionovia Legionowo)

Błękitni Stargard

Bramkarze: Mariusz Rzepecki, Dominik Stasiak, Konrad Skuza
Obrońcy: Marcin Konopski, Hubert Krawczun, Jakub Ostrowski, Paweł Pelikan, Hubert Sadowski, Jakub Sawczak, Bartrosz Sitkowski, Jakub Szrek, Aleksander Theus
Pomocnicy: Paweł Bednarski, Mateusz Bochnak, Michał Cywiński, Wojciech Fadecki, Marcin Gawron, Paweł Jałoszyński, Karol Jabłoński, Mateusz Nowak, Dawid Polkowski, Tomasz Purczyński, Krystian Sanocki
Napastnicy: Mateusz Kompanicki, Paweł Lysiak, Krystian Mądrowski, Patryk Paczul
 
Przyszli: Mateusz Kompanicki (GKS Katowice), Mateusz Nowak (rezerwy), Paweł Pelikan (rezerwy), Dawid Polkowski (Jagiellonia II Białystok), Tomasz Purczyński (rezerwy), Jakub Sawczak (rezerwy), Paweł Jałoszyński (Stadion Śląski Chorzów)
Odeszli: Filip Karmański (GKS 1962 Jastrzębie), Piotr Kurbiel (GKS Katowice), Oskar Nowak (Wigry Suwałki)

Bytovia Bytów

Bramkarze: Maciej Gostomski, Bartosz Ryngwelski, Konrad Syldatk
Obrońcy: Krzysztof Bąk, Deleu, Adrian Liberacki, Haris Memić, Adrian Piekarski, MIchał Rutkowski, Adam Szmidke
Pomocnicy: Michał Ameyaw, Maciej Błaszkowski, Daniel Feruga, Adrian Kwiatkowski, Przemysław Lech, Mateusz Szela, Łukasz Wasiak, Patryk Wolski, Paweł Zawistowski
Napastnicy: Karol Czubak, Piotr Giel, Norbert Hołtyn
 
Przyszli: Michael Ameyaw (Widzew Łódź), Maciej Gostomski (FK Haugesund), Haris Memić (brak klubu), Adrian Piekarski (Wigry Suwałki), Paweł Zawistowski (PChojniczanka Chojnice)
Odeszli: Jakub Janik (Wisła Sandomierz), Paweł Kapsa (SK Bischofshofen), Kacper Kawula (Ruch Chorzów), Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia), Denisław Stanczew (Lokomotiw Sofia)

Elana Toruń

Bramkarze: Jakub Knut, Dawid Kuchnicki, Paweł Sokół
Obrońcy: Jan Andrzejewski, MIchał Bierzało, Kordian Górka, Lukas Hrnciar Błażej Klimek, Wojciech Onsorge, Jakub Świeciński, Patryk Urbański
Pomocnicy: Bartosz Boniecki, Kacper Jóźwicki, Konrad Jóźwicki, Hubert Kisiel, Krzysztof Kołodziej, Dominik Kościelniak, Mariusz Kryszak, Bartosz Machaj, Mateusz Stryjewski, Damian Zagórski
Napastnicy: Filip Kozłowski, Matus Marcin, Dominik Pisarek, Sebastian Rak
 
Przyszli: Lukas Hrnciar (MSK Novohrad Lucenec), Patrik Lukać (1.FC Tatran Presov), Matus Marcin (FK Zeleziarne Podbrezova), Dominik Pisarek (Górnik II Zabrze), Paweł Sokół (Korona Kielce)
Odeszli: Adam Dobosz (Sokół Ostróda), Paweł Karbowiński (Pomorzanin Toruń ), Patrik Lukac (kontuzja), Dominik Sokół (Radomiak Radom)

Garbarnia Kraków

Bramkarze: Dorian Frątczak, Aleksander Kozioł, Kamil Nowak
Obrońcy: Rafał Górecki, Jan Klimek, Jakub Kowalski, Krystian Kujawa, Bartłomiej Mruk, Norbert Piszczek
Pomocnicy: Mateusz Duda, Tomasz Kołbon, Karol Kostrybała, Kamil Kuczak, Grzegorz Marszalik, Marek Masiuda, Donatas Nakrosius, Błażej Radwanek, Patryk Serafin, Kamil Słoma, Rafał Surmiak, Mateusz Wyjadłowski
Napastnicy: Michał Feliks, Krzysztof Szewczyk, Kamil Włodyka
 
Przyszli: Donatas Nakrošius (Górnik Łęczna), Błażej Radwanek (Zagłębie Sosnowiec)
Odeszli: Adrian Jurkowski (Wieczysta Kraków), Adrian Wójcik (Rekord Bielsko-Biała)

GKS Katowice

Bramkarze: Szymon Frankowski, Łukasz Konefał, Bartosz Mrozek, Tomasz Spałek
Obrońcy: Mateusz Broda, Maciej Dampc, Radek Dejmek, Grzegorz Janiszewski, Arkadiusz Jędrych, Kacper Michalski, Grzegorz Rogala, Thomas Skiba, Zbigniew Wojciechowski
Pomocnicy: Kamil Bętkowski, Adrian Błąd, Dominik Bronisławski, Michał Gałecki, Patryk Gruchotlik, Jakub Habusta, Szymon Kiebzak, Danian Pawłas, Maciej Stefanowicz, Marcin Urynowicz, Arkadiusz Woźniak, Łukasz Wroński
Napastnicy: Piotr Kurbiel, Dawid Rogalski, Patryk Szwedzik
 
Przyszli: Kamil Bętkowski (Gwarek Tarnowskie Góry), Maciej Dampc (ŁKS Łódź), Łukasz Konefał (Stal Stalowa Wola), Piotr Kurbiel (Błękitni Stargard), Danian Pawłas (Skra Częstochowa)
OdeszliMateusz Kompanicki (Błękitni Stargard), Miłosz Poloczek, Daniel Rumin (Skra Częstochowa), Kacper Tabiś (Odra Opole)

Górnik Łęczna

Bramkarze: Adrian Kostrzewski, Jakub Piotrowski, Patryk Rojek
Obrońcy: Paweł Baranowski, Jakub Jaroszyński, Leandro, Tomasz Midzierski, Maciej Orłowski, Kamil Pajnowski, Paweł Sasin, Karol Turek, Jakub Zagórski
Pomocnicy: Adrian Cierpka, Dawid Dzięgielewski, Michał Goliński, Bartłomiej Kalinkowski, Igor Korczakowski, Dominik Lewandowski, Marcin Stromecki, Adrian Szczerba, Tomasz Tymosiak, Krystian Wójcik
Napastnicy: Przemysław Banaszak, Jakub Cielebąk, Bartosz Śpiączka, Aron Stasiak, Paweł Wojciechowski
 
Przyszli: Adrian Cierpka (Warta Poznań), Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź), Bartosz Śpiączka (brak klubu)
Odeszli: Karol Mackiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Donatas Nakrosius (Garbarnia Kraków)

Górnik Polkowice

Bramkarze: Marcin Furtak, Jakub Kopaniecki, Mateusz Malec
Obrońcy: Piotr Azikiewicz, Kacper Kocik, Maciej Kowalski-Haberek, Mateusz Magdziak, Marek Opałacz, Dominik Radziemski,
Pomocnicy: Maciej Bancewicz, Filip Baranowski, Martins Ekwueme, Karol Fryzowicz, Wojciech Galas, Oliwier Janczak, Rafał Karmelita, Jędrzej Król, Patryk Morawski, Patryk Mucha, Kacper Osiadły, Kajetan Szmyt, Kamil Wacławczyk
Napastnicy: Mateusz Baszak, MIchał Bednarski, Adam Mazurowski, Eryk Sobków, Mariusz Szuszkiewicz, Dawid Szymkowiak
 
Przyszli: Mateusz Baszak (Apis Jędrzychowice), Kajetan Szmyt (Warta Poznań)
Odeszli: Dominik Małkowski , Mateusz Surożyński (Apis Jędrzychowice)

Gryf Wejherowo

Bramkarze: Wiesław Ferra, Maciej Szlaga, Robert Wika
Obrońcy: Karol Baranowski, Mateusz Goerke, Kamil Kantkowski, Ryszard Lademann, Damian Lisiecki
Pomocnicy: Marcin Burkhardt, Dorian Domachowski, Mikołaj Formella, Mikołaj Gabor, Bartosz Gęsior, Jakub Godlewski, Rafał Jahn, Tomasz Kolus, Jakub Kreft, Jakub Kwidzyński, Jakub Pek, Dawid Pilarski, Jakub Poręba, Oskar Sikorski, Mariusz Sławek
Napastnicy: Daniel Kwidzyński, Szymon Nowicki, Kewin Przygoda, Nikodem Sroka
 
Przyszli: Mikołaj Formella (junior), Jakub Godlewski (junior) , Jakub Kreft (junior), Jakub Kwidziński (junior), Ryszard Lademann (junior) , Dawid Pilarski (junior) , Kewin Przygoda (KS Łomianki), Nikodem Sroka (junior) , Robert Wika (GOSRiT Luzino)
Odeszli: Igor Biedrzycki (Concordia Elbląg), Paweł Czychowski (GKS Przodkowo), Maksymilian Hebel (Apklan Resovia), Oskar Koprowski (Legionovia Legionowo), Dawid Leleń (Polonia Warszawa), Mateusz Majewski (KKS 1925 Kalisz), Maciej Prusinowski (Ursus Warszawa), Filip Szewczyk (KKS 1925 Kalisz)

Lech II Poznań

Bramkarze: Karol Drażdzewski, Łukasz Radliński
Obrońcy: Kacper Andrzejewski, Arkadiusz Kaczmarek, Filip Nawrocki, Jakub Niewiadomski, Jakub Pawlicki, Karol Smajdor, Grzegorz Wojtkowiak, Michał Zimmer
Pomocnicy: Bartosz Bartkowiak, Jakub Białczyk, Tomasz Kaczmarek, Eryk Kryg, Artur Marciniak, Łukasz Szramowski
Napastnicy: Oleksandr Jacenko, Jakub Karbownik, Domian Kołtański, Hubert Sobol, Paweł Tupaj
 
Przyszli: Artur Marciniak (Warta Poznań), Hubert Sobol (Odra Opole)
Odeszli: Bartłomiej Burman (Nielba Wągrowiec), Kacper Durda (Wólczanka Wólka Pełkińska), Kacper Friska (Nielba Wągrowiec), Kacper Janiak (Olimpia Grudziądz)

Legionovia Legionovo

Bramkarze: Paweł Błesznowski, Krzysztof Bujak, Jan Krzywański, Damian Podleśny
Obrońcy: Michał Bury, Daniel Choroś, Jacek Lewandowski, Jakub Lewtak, Oskar Koprowski Piotr Maślanka, Bartosz Waleńcik, Sebastian Waremko, Konrad Zaklika, Reafał Zemborowski
Pomocnicy: Michał Bajdur, Kacper Będzieszak, Krzysztof Gancarczyk, Luka Janković, Kacper Kaczorowski, Marcin Kluska, Patryk Koziara, Mateusz Małek, Maciej Sobota, Mateusz Turkowski, Miłosz Żbikowski
Napastnicy: Karol Pudliński, Andrzej Trubeha
 
Przyszli: Michał Bajdur (Bałtyk Gdynia), Michał Bury (Wólczanka Wólka Pełkińska), Krzysztof Gancarczyk (Apklan Resovia), Kacper Kaczorowski (Pelikan Łowicz), Marcin Kluska (Radomiak Radom), Oskar Koprowski (Gryf Wejherowo), Damian Podleśny (RKS Radomsko), Andrzej Trubeha (KKS 1925 Kalisz) , Sebastian Weremko (powrót po kontuzji), Mateusz Turkowski (rezerwy)
Odeszli: Arkadiusz Gajewski (Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Gołaszewski (Olimpia Zambrów), Adam Imiela (Broń Radom), Daniel Pietraszkiewicz (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Stefaniak (Olimpia Zambrów), Jonatan Straus (Stomil Olsztyn), Stanisław Wawrzynowicz, Eryk Więdłocha (Pogoń Siedlce), Kamil Wolski 

Olimpia Elbląg

Bramkarze: Dawid Kapłon, Sebastian Madejski, Paweł Rutkowski
Obrońcy: Michał Balewski, Eryk Filipczyk, Michał Kiełtyka, Tomasz Lewandowski, Łukasz Sarnowski, Tomasz Sadlewski, Kamil Wenger, Dawid Wierzba
Pomocnicy: Michał Bednarski, Mariusz Bucio, Cezary Demaniuk, Dawid Jabłoński, Klaudiusz Krasa, Oskar Kordykiewicz, Michał Kuczałek, Sebastian Milanowski, Daniel Morys, Ołeksij Prytuliak, Maciej Rozumowski, Oskar Ryk, Kacper Ziewiec
Napastnicy: Jakub Branecki, Przemysław Brychlik, Michał Miller
 
Przyszli: Jakub Branecki (rezerwy) , Dawid Kapłon (rezerwy)
Odeszli: Damian Szuprytowski, Bruno Żołądź (obaj kontuzja)

Pogoń Siedlce

Bramkarze: Rafał Misztal, Albert Posiadała, Mikołaj Smyłek
Obrońcy: Bartosz Brodziński, Karol Jaksik, Adam Mójta, Ivan Ocenas, Bartłomiej Olszewski, Oskar Repka, Dominik Sadzawicki, Tomasz Wełna 
Pomocnicy: Dominik Barciak, Sebastian Bardej, Sebastian Bober, Marcin Firlej, Mateusz Kluzek, Patryk Kostyk, Marcin Kozłowski II, Piotr Marciniec, Damian Mosiejko, Jakub Romanowicz, Bartosz Wiktoruk, Norbert Wojtuszek, Eryk Więdłocha
Napastnicy: Artur Balicki, Kamil Wałków
 
PrzyszliSebastian Bober (rezerwy), Karol Jaksik (Górnik II Zabrze), Ivan Ocenas (Olimpia Grudziądz), Dominik Sadzawicki (Stal Rzeszów), Mikołaj Smyłek (Unia Skierniewice), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo)
Odeszli
: Aya Diouf (SD Ponferradina B), Kacper Skibicki (Legia II Warszawa)

Skra Częstochowa

Bramkarze: Mikołaj Biegański, Mateusz Kos, Artur Kowalczyk
Obrońcy: Adrian Błaszkiewicz, Michał Dziubek, Mariusz Holik, Adam Mesjasz, Przemysław Mońka, Oktawian Obuchowski, Bartosz Olszewski
Pomocnicy: Konrad Andrzejczak, Rafał Brusiło, Radosław Gołębiowski, Maciej Kazimierowicz, Michał Kieca, Krzysztof Napora, Dawid Niedbała, Piotr Nocoń, Adam Olejnik, Danian Pawłas, Sebastian Rogala, Dawid Wolny, Kamil Zalewski, Lucjan Zieliński
Napastnicy: Daniel Rumin
 
Przyszli: Michał Dziubek (Korona II Kielce), Maciej Kazimierowicz (Bałtyk Gdynia), Michał Kieca (Zagłębie Sosnowiec), Adam Mesjasz (Odra Opole), Bartosz Olszewski (Wigry Suwałki), Daniel Rumin (GKS Katowice), Lucjan Zieliński (Moto Jelcz Oława)
Odeszli: Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn), Maciej Borycka (Stal Brzeg), Konrad Gerega, Aleksander Jelonek (MKS Kluczbork), Damian Niedojad (Polonia Warszawa), Danian Pawłas (GKS Katowice)

Stal Rzeszów

Bramkarze: Gerard Bieszczad, Wiktor Kaczorowski
Obrońcy: Damian Kostkowski, Dariusz Jarecki, Robert Trznadel, Radosław Sylwestrzak, Damian Sierant, Piotr Głowacki, Łukasz Góra
Pomocnicy: Wojciech Reiman, Łukasz Mozler, Damian Michalik, Wiktor Kłos, Marcel Kotwica, Błażej Szczepanek, Sławomir Szeliga, Patryk Plewka, Dylan Collard
Napastnicy: Grzegorz Goncerz, Artur Pląskowski, Krystian Pieczara
 
PrzychodząWiktor Kłos (Wólczanka Wólka Pełkińska), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice)Jakub Kądziołka (Wólczanka Wólka Pełkinska), Krystian Pieczara (Polonia Warszawa), Łukasz Góra (Chrobry Głogów), Kacper Durda (Lech II Poznań), Dylan Collard (Lusitano FC)
OdchodząTomasz Płonka (Stal Stalowa Wola), Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ), Adrian Ligienza (Hetman Zamość), Dominik Chromiński (Stal Stalowa Wola), Błażej Cyfert (Wisła Puławy), Sebastian Pociecha, Mateusz Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska), Kacper Durda (Wólczanka Wólka Pełkińska), Dominik Sadzawicki (Pogoń Siedlce)

Stal Stalowa Wola

Bramkarze: Dawid Pietrzkiewicz, Matthew Korziewicz, Maciej Siudak 
Obrońcy: Piotr Mroziński, Mateusz Hudzik, Kacper Śpiewak, Szymon Jarosz, Piotr Witasik, Krzysztof Kiercz
Pomocnicy: Adam Waszkiewicz, Wiktor Stępniowski, Piotr Zmorzyński, Michał Płonka, Dominik Ochał, Dominik Chromiński, Przemysław Stelmach, Filip Szifer, Bartosz Sobotka, Szymon Jopek, Bartłomiej Ciepiela,  
Napastnicy: Michał Fidziukiewicz, Tomasz Płonka, Adrian Szczutowski, Bartosz Tłuczek 
 
PrzychodząTomasz Płonka, Dominik Chromiński (obaj Stal Rzeszów), Dawid Pietrzkiewicz (Raków Częstochowa), Matthew Korziewicz (Sokół Sieniawa), Piotr Zmorzyński (Wisła Puławy)Dominik Ochał (Sokół Sieniawa), Adrian Szczutkowski (Wisła Płock), Michał Hudzik (Hellas Verona)
OdchodząŁukasz Pietras (Wieczysta Kraków), Krystian Kalinowski (Motor Lublin), Robert Dadok (PGE Stal Mielec), Łukasz Zjawiński (Legia II Warszawa), Łukasz Konefał (GKS Katowice)Rafał Michalik (Wisłoka Dębica), Filip Wójcik (Motor Lublin), Michał Mistrzyk (Wisła Sandomierz)

Widzew Łódź

Bramkarze: Jakub Mikołajczak, Wojciech Pawłowski, Patryk Wolański
Obrońcy: Kornel Kordas, Łukasz Kosakiewicz, Marcel Pięczek, Sebastian Rudol, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Hubert Wołąkiewicz
Pomocnicy: Marcel Gąsior, Konrad Gutkowski, Daniel Mąka, Mateusz Możdzeń, Henrik Ojamaa, Kamil Piskorski, Bartłomiej Paczobut, Adam Radwański, 
Napastnicy: Christopher Mandiangu, Robert Prochownik, Marcin Robak, Rafał Wolsztyński
 
Przyszli:  Henrik Ojamaa (Miedź Legnica), Robert Prochownik (SMS Łódź), Hubert Wołąkiewicz (Chojniczanka Chojnice)
Odeszli: Michael Ameyaw (Bytovia Bytów), Przemysław Kita (kontuzja), Łukasz Zejdler (Chojniczanka Chojnice), Sebastian Zieleniecki (Offenbacher FC Kickers 1901)

Znicz Pruszków

Bramkarze: Bartłomiej Gradecki, Piotr Misztal, Filip Wysocki, Jan Jurczak
Obrońcy: Martin Baran, Marcin Bochenek, Peter Drobnak, Piotr Jóźwiak, Krystian Mianowicz, Michał Michalak, Robert Obst, Marcin Rackiewicz, Adrian Rybak, Michał Wrześniewski
Pomocnicy: Bartłomiej Faliszewski, Kacper Falkowski, Hubert Handzlik, Mateusz Kociszewski, Maciej Michalski, Paweł Moskwik, Karol Noiszewski, Bartosz Nowicki, Tymon Proczek, Arkadiusz Pyrka, Krystian Tabara, Paweł Tarnowski, Kacper Skibko
Napastnicy: Patryk Czarnowski, Mikołaj Szymański, Dariusz Zjawiński
 
Przyszli: Jan Jurczak (Pordenone Calcio), Bartosz Nowicki (Olimpia Grudziądz), Kacper Skibko (Ruch Wysokie Mazowieckie)
Odeszli: Michał Suchanek (MKS Piaseczno), Michał Wrześniewski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Zawal
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem