https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-23 12:57:21

UEFA Regions Cup: Podkarpacki ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0-1

Podkarpacki ZPN może mówić o wielkim pechu (fot. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej)
Podkarpacki ZPN może mówić o wielkim pechu (fot. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej)
Poznaliśmy zwycięscę turnieju finałowego UEFA Regions Cup. Drużyna z Podkarpacia zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Walka o tytuł była do samego końca.
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej od początku szukał dogodnych okazji do zdobycia bramki, która dałaby przepustkę do fazy europejskiej. Podopieczni duetu Dariusz Jęczkowski-Mchał Szymczak stworzyli sobie kilka sytuacji, jednak żadna z nich nie znalazła drogi do bramki.
 
Po zmianie stron, Podkarpacki ZPN nadal napierał, jednak gospodarze turnieju starali się bronić korzystnego wyniku. W ostatnich minutach, podkarpacka drużyna poszła na całość, chcąc zdobyć gola ze stałego fragmentu gry. Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej zachował jednak czujność i szybko wyszedł z kontrą, która zakończyła się golem.
 
Podkarpacki ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0-1 (0-0)
 
Podkarpacki ZPN: Krzanowski - Burka, S. Padiasek, Khorolskij, Skała (76. Broda), Lorenc, Lis, Raba, Pałys-Rydzik, Pawlak, Wanat (65. Bała)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij