https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-23 10:19:37

SPR Stal Mielec pokonała Piotrkowianina Piotrków Trybunalski

Mielczanie w dobrym stylu pokonali Piotrkowianina (fot. PGNiG Superliga)
Mielczanie w dobrym stylu pokonali Piotrkowianina (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczni Dawida Nilssona walczą w tym sezonie o pozostanie w gronie najlepszych. Mielczanie po ostatnich porażkach, chcieli się w końcu odkuć i udało im się to.
Mecz nienajlepiej rozpoczął się dla SPR-u Stali Mielec, która popełniała sporo błędów. To wykorzystał Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, który wypracował sobie odpowiednią przewagę. Miejscowi jednak po chwili się ogarnęli i zaczęli odrabiać straty.
 
Bardzo dobre zawody rozgrywal Miljan Ivanović i to dzięki jego dyspozycji, mielczanie odrobili straty, a po chwili wyszli na jednopunktowe prowadzenie. Po zmianie strom, ekipa Dawida Nilssona nie zamierzała się zatrzymywać i kontynuowała dobrą grę.
 
Podkarpacka drużyna wypracowała sobie bezpieczną przewagę i nic nie wskazywało na nerwówkę w końcówce. Piotrkowianin mocniej przycisnął i na dwie minuty przed końcem przegrywał dwoma oczkami. SPR Stal Mielec jednak zachowała koncentrację i po meczu cieszyła się z wygranej.
 
SPR Stal Mielec – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 24-22 (11-10)
 
SPR Stal Mielec: Andjelić, Wiśniewski, Witkowski – Krępa 1, Janyst 2, Mochocki, Kornecki 2, Jędrzejewski, Nowak, Wołyncew 8, Chodara, Olszewski, Misiewicz, Wojdak 1, Ivanović 7, Krupa 3
 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Procho, Kot, Mihaljević, Mróz 1, Iskra, Szopa, Kaźmierczak, Swat 8, Turkowski 2, Nastaj, Surosz 3, Pożarek, Sobut 1, Tórz 3, Pacześny 3, Rutkowski 1

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij