https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-16 11:44:17

Sparing: Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa Dolna 3-2

Rezerwy Stali zrehabilitowały się za ostatnią porażkę (fot. Radosław Kuśmierz)
Rezerwy Stali zrehabilitowały się za ostatnią porażkę (fot. Radosław Kuśmierz)
Czwartoligowcy kontynuują zimowy okres przygotowawczy. Podopieczni Damiana Skiby zmierzyli się wczoraj z ligowym rywalem. Starcie zakończyło się zwycięstwem rezerw pierwszoligowca.
 
Rezerwy Stali Mielec rozegrały wczoraj grę kontrolną z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, a Waldemar Mazurek przyglądał się nowemu zawodnikowi. Damian Skiba zaś nie planuje już żadnych zmian kadrowych.
 
Gole w tym meczu padły dopiero po zmianie stron, a zakończył się on ostatecznie wygraną rezerw Stali. Hat-tricka dla mielczan utrzelił Kamil Duszkiewicz, który odbudowuje się po zerwaniu więzadeł. Dla Sokoła strzelali zaś Łukasz Korab oraz Kamil Aab.
 
Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa Dolna 3-2 (0-0)
 
Bramki: Kamil Duszkiewicz (trzy) - Łukasz Korab, Kamil Aab

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-02-16 12:43:25 3 2

Pierwsza połowa wyrównana, bo żadna z ekip nie potrafiła stworzyć sobie sytuacji do strzału. Ewidentny karny na zawodniku Stali, poza tym ten Pan z brzuszkiem w drużynie Stali grający na 9 w pierwszej połowie chyba nie na tą ligę. W drużynie Sokola również nie było 9. Po zmianach w drugiej połowie Sokół zupełnie siadł a Stalowcy robili z nimi co chcieli. Przy wyniku 2:0 Stal zagrała głęboka rezerwą co pozwoliło Sokolowi na strzelenie bramki kontaktowej. Gwoździem do trumny przyjezdnych był trzeci gol wracającego po kontuzji zawodnika Stali. Dobry mecz stalowców choć i Sokół miał swoje okazje - szkoda że nie miał kto ich wykorzystać.

Do kibic 2020-02-16 19:54:45 3 2

Co do drugiej połowy to byliśmy chyba na innych meczach. Owszem Stal strzeliła 3 bramki, ale to Sokół przeważał i przy odrobinie szczęścia to mógł zremisować . Poza tym mecz prowadzony w szybkim tempie i zdecydowanie na remis. Młodzi z Mielca jeszcze mogą namieszać w lidze. 9 w Stali zrzuci parę kilogramów i jeszcze wam pokaże. Kolbuszowa 9 nigdy chyba nie miała. Powodzenia dla obu stron, ale jakże inne priorytety.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij