https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-16 09:18:34

Stal Stalowa Wola poległa z Ochotą Warszawa

Stalówka z Warszawy wróciła na tarczy (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka z Warszawy wróciła na tarczy (fot. Radosław Kuśmierz)
Zespół dowodzony przez Bogdana Pamułę przegrał kolejny mecz i ma coraz mniejsze szanse na pozostanie w lidze. Stal tym razem poległa w Warszawie.
 
Pierwsze minuty spotkania były wyrównane, jednak z czasem to Ochota Warszawa zaczęła mocniej dokręcać śrubę. Gospodarze szybko odskoczyli Stali Stalowa Wola, która chciała powalczyć o zwycięstwo. Niestety podopieczni Bogdana Pamuły nie mieli zbyt wiele do powiedzenia.
 
Po krótkiej przerwie, Stalówka zaczęła prezentować się lepiej, jednak balast punktowy był sporym utrudnieniem. Zielono-czarni napierali, jednak zespół z Warszawy po chwili odpowiadał. Ta część meczu była bardzo wyrównana, a Stal zdołała odrobić zaledwie dwa oczka.
 
Miejscowi po zmianie stron jeszcze bardziej odskoczyli Hutnikom, którzy próbowali nawiązać jakąkolwiek walkę. Niestety to się nie udało i czwarta kwarta była w zasadzie formalnością. Ochota grała już spokojnie i dowiozła wysokie prowadzenie do końca.
 
MKS Ochota Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola 111-86 (31-16, 24-26, 32-17, 24-27)
 
MKS Ochota Warszawa: Muszyński 16, Górka 29, Kowalski 0, Gębal 12, Rudko 25, Jesionek 4, Łączyński 7, Dziatchuk 5, Wojciechowski 2, Wójcik 0, Nowakowski 2, Dobrowolski 9
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Gazarkiewicz 16, Andreasik 0, Buczek 9, Bednarz 0, Pietras 3, Tabor 18, Łabuda 13, Nowik 8, Wojtanowicz 6, Siembica 13
 
Sędziowali: Bartłomiej Chodorowski, Łukasz Łaziński
 
Komisarz: Piotr Stepaniuk

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij