https://www.dikyspray.pl/


2020-02-16 19:37:13

AZS PWSTE Jarosław pokonał rezerwy MKS-u Dąbrowa Górnicza

Jarosławianie wygrali szósty mecz z rzędu (fot. Claudia Photography)
Jarosławianie wygrali szósty mecz z rzędu (fot. Claudia Photography)
Podopieczni Tomasza Fortuny liczyli na przedłużenie doskonałej passy zwycięstw na drugoligowych parkietach. Jarosławianie zadanie wykonali i odnotowali szóste zwycięstwo z rzędu.
 
Mecz od pierwszych minut był wyrównany, jednak to AZS PWSTE Jarosław prowadził. Rezerwy MKS-u Dąbrowa Górnicza napierały, wobec czego gospodarze cały czas czuli ich oddech na plecach. Akademicy jednak kontrolowali wynik i po pierwszej kwarcie prowadzili dwoma oczkami.
 
Po krótkiej przerwie, obraz gry się nie zmienił i mecz nadal był wyrównany. Z czasem jednak to jarosławianie mocniej przycisnęli i odskoczyli ekipie z Dąbrowy Górniczej. Przyjezdni nie zamierzali się poddawać i w końcówce postraszyli zespół Tomasza Fortuny.
 
Na strachu się tylko skończyło, bowiem miejscowi mieli jeszcze trochę nadwyżki punktowej z wcześniejszego dobrego okresu. Po zmianie stron, jarosławianie nie chcieli zgotować sobie powtórki tego co było przed przerwą i szybko powiększyli swoją przewagę.
 
Akademicy prezentowali się bardzo dobrze, wobec czego ostatnia kwarta wydawała się być tylko formalnością. Przyjzedni nie mieli nic do stracenia, ale podopieczni Tomasza Fortuny wynik mieli cały czas pod kontrolą. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem AZS-u PWSTE Jarosław.
 
AZS PWSTE Jarosław - MKS II Dąbrowa Górnicza 87-73 (25-23, 26-17, 23-17, 13-16)
 
AZS PWSTE Jarosław: Kuśmierz 0, Fortuna, Krawiec 3, Gumiński 19, Suliba 2, Mikołajko 23, Majka 14, Buszta 2, Argasiński 3, Strzępek 14, Reichert 3, Bielecki 4
 
MKS II Dąbrowa Górnicza: Szarzycki 2, Boryka 12, Kłoda 3, Rasztabiaga 0, Stępień 0, Paduch 9, Seliga 4, Saramak 5, Jurczyński 28, Chorab 10, Sułek 0
 
Sędziowali: Bartosz Kosmala, Damian Myszka
 
Komisarz: Krzysztof Kołoszewski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij