https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-15 16:02:43

Sparing: FC Avangard Kursk - PGE FKS Stal Mielec

foto. Stal Mielec
foto. Stal Mielec
Zawodnicy PGE FKS Stali Mielec zremisowali 3:3 z FC Avangard Kursk, w swoim drugim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji. Dwa gole dla podopiecznych Dariusza Marca zdobył nowy nabytek Michał Żyro.
 
Sporo nerwów najedli się zawodnicy PGE FKS Stali Mielec przed meczem z FC Avangard Kursk. W drodze na spotkanie autobus mielczan miał groźny wypadek, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. 
 
Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli Rosjanie, którzy wyszli na prowadzenie w 12. minucie. Odpowiedź nadeszła nieco ponad kwadrans później. Rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Mak i zrobiło się 1:1.
 
Drużyna z Kurska nie zwalniała tempa i jeszcze przed przerwą zdobyła gola dającego prowadzenie. Po 45. minutach do szatni w lepszych humorach schodzili pierwszoligowcy z Rosji.
 
W drugiej odsłonie mieliśmy popis umiejętności sprowadzonego do Stali Michała Żyro, który najpierw w 71. minucie wyrównał stan spotkania, a pięć minut później dołożył drugą bramkę i zrobiło się 3:2. Rosjanie postanowili powalczyć w tym meczu, o chociażby remis i ta sztuka im się udała, bowiem dziesięć minut przed końcem zdobyli bramkę wyrównującą. Wynik do końca się już nie zmienił i w Belek mieliśmy remis.
 

FC Avangard Kursk 3:3 PGE FKS Stal Mielec 

1:0 ? (12')

1:1 Mateusz Mak (rzut karny) (31')

2:1 ? (41')

2:2 Michał Żyro (71')

2:3 Michał Żyro (76')

3-3 ? (80')

 
PGE FKS Stal Mielec:  Damian Primel –  Łukasz Seweryn (46′ Szymon Stasik),  Mateusz Żyro, Maciej Domański (72′ Adrian Paluchowski),  Maciej Urbańczyk,  Andreja Prokić (46′ Jakub Bartosz), Mateusz Mak (46′ Grzegorz Tomasiewicz), Michał Żyro, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger (c) (53′Robert Dadok), Lukas Bielak

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

STW 2020-02-15 20:21:12 1 5

mielcoki =drewnioki
po spleśniały blask

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij