https://www.dikyspray.pl/


2020-01-15 11:50:40

Łukasz Janoszka nowym piłkarzem Ruchu Chorzów

Niebiescy walczą o awans do drugiej ligi i te aspiracje potwierdzają transferami. Dziś na Cichą 6 powrócił pomocnik, związany w przeszłości z chorzowskim klubem.
 
Łukasz Janoszka podpisał dziś trzyletni kontrakt z Ruchem Chorzów. 32-letni pomocnik ostatnio występował w pierwszoligowej PGE Stal Mielec, z którą niedawno rozwiązał kontrakt. Zawodnik jesienią rozegrał 14 spotkań i raz wpisał się na listę strzelców.
 
Nowy nabytek chorzowian, pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Ruchu Radzionków. Kolejnym przystankiem popularnego "Ecika" była Cicha 6, gdzie w sumie podczas kariery spędził 8,5 roku. Ponadto grał także w GKS-ie Katowice, Walce Makoszowy oraz Zagłębiu Lubin.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Daro 2020-01-15 14:52:26 1 4

Piłkarzem był jego Ojciec a Łukasz mu nawet do pięt nie dorasta.

Adi 2020-01-16 11:43:53 0 0

Chopie wez skoncz gupoty godac. To że stary Ecik w cidrach boł gwiazdom i mioł ta gowa do szczylanio torów nie skryslo modego. Nie zapomnij że Cidry w 1 lidze grali sezon jedyn a mody Ecia wiela??? Jak się nie znosz to godej bo widać zes z Sosnowca

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij