https://www.dikyspray.pl/


2020-01-09 08:55:16

Michał Szymczak: "Jestem bardzo zadowolony z tej kadry". Watkem Korona Rzeszów wróciła do treningów

Watkem Korona Rzeszów sprowadzi jeszcze dwóch zawodników. (fot. Korona Rzeszów)
Watkem Korona Rzeszów sprowadzi jeszcze dwóch zawodników. (fot. Korona Rzeszów)
Watkem Korona Rzeszów wróciła do treningów. Na pierszych zajęciach było 21 zawodników w tym Aleksander Gajdek, Jakub Konefał oraz Mateusz Wawrylak.
 
Watkem Korona Rzeszów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. "Koroniarze" mają przed sobą do rozegrania 8 meczów sparingowych. W pierwszych zajęciach udział wzięli nowi gracze, juniorzy oraz zawodnicy z drugiej drużyny. Zabrakło jedynie Macieja Maślanego oraz Mateusza Jędryasa.
 
- Dzisiaj mieliśmy pierwszy trening wprowadzający. Od poniedziałku rozpoczynamy prawdziwy okres przygotowawczy. Będziemy trenować od poniedziałku do czwartku, piątki będą wolne, a w sobotę będziemy rozgrywać sparingi. Plan tygodnia wygląda tak, że w poniedziałek mamy trening na siłowi. Wtorek, środa, czwartek zajęcia na sztucznym boisku i w sobotę kończymy każdy mikorcykl grą kontrolną. Wyjątkiem będzie mikrocykl nr. 5.  Wówczas w środku tygodnia zagramy sparing z drugą drużyną Stali Rzeszów - mówi Michał Szymczak, trener Watkem Korony Rzeszów.
 
- Wszyscy Ci, którzych chciałem są do mojej dyspozycji. Brakuje jedynie Macieja Maślanego, którego złapało przeziębienie oraz Mateusza Jędryasa. Jednak w ciągu 2-3 dni mają wrócić do treningów. Przyszli do nas zawodnicy, których rzeczywiście chcieliśmy. Na których nam bardzo zależało, czyli Mateusz Wawrylak, Aleksander Gajdek i Kuba Konefał. Formację defensywną mamy już wzmocnioną. Teraz należy się spodziewać jednego lub dwóch ruchów jeśli chodzi o ofensywę - kontynuuje opiekun "Koroniarzy".

- Jestem bardzo zadowolony z tej kadry. Bardzo cieszę, że wszyscy zawodnicy, którzy stanowili trzon tego zespołu w rundzie jesiennej zostali. Postanowiliśmy po dokładnej analizie tej rundy wymienić kilka ogniw. Na ich miejsce wprowadzić nowych, głodnych gry zawodników. Graczy, którzy będą chcieli jak najlepiej w tej rundzie się zaprezentować i w każdym meczu grać o zwycięstwo - kończy Szymczak.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FAUvyyNpt9k" frameborder="0" allowfullscreen>

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

N 2020-01-09 14:56:30 3 3

Piątek z Polonii będzie grał w Koronie?

kibic 2020-01-10 08:17:59 1 0

bedzie grał w Piatek a w sobotę w Polonii!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij