http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-01-08 17:41:52

Mateusz Gamrot i Emmanuel Kumah na celowniku Wieczystej Kraków

Mateusz Gamrot może dołączyć do Wieczystej Kraków (fot. Hutnik Kraków)
Mateusz Gamrot może dołączyć do Wieczystej Kraków (fot. Hutnik Kraków)
Krakowski klub, który gra aktualnie w okręgówce szykuje kolejne bomby transfrowe. Do żółto-czarnych mogą dołączyć zawodnicy z wyższych lig.
 
Wieczysta Kraków to fenomen ostatnich tygodni. Klub w obecnym sezonie dosłownie szaleje, a w zimowym okienku zamierza sprowadzić naprawdę konkretne nazwiska do siebie. Jak poinformowała Gazeta Krakowska, w drużynie mogą zagrać Mateusz Gamrot oraz Emmanuel Kumah.
 
Obaj zawodnicy grali ostatnio w zdecydowanie wyższych ligach niż ta do której są przymierzani. 27-letni pomocnik grał ostatnio w trzecioligowym Hutniku Kraków, gdzie na tym szczeblu wystąpił osiemnaście razy oraz dołożył trzy gole. Kumah zaś zaliczył jeden występ w PKO Ekstraklasie, w barwach Wisły Kraków.
 
To nie jedyni zawodnicy, którzy w swoim CV mają grę wyżej. Niedawno swoje podpisy na umowach parafowali Adrian Jurkowski oraz Łukasz Pietras, którzy grali ostatnio w drugoligowych Garbarni Kraków oraz Stali Stalowa Wola

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

mnc 2020-01-08 22:47:24 1 0

według portalu 90 emanuel kumah jest juz w klubie Tudu Mighty Jets FC

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij