2019-12-13 10:00:00

Największe święto futsalu, już w ten weekend zaczyna się 12. edycja Heiro Futsal Cup

fot.Heiro Futsal Cup/facebook
fot.Heiro Futsal Cup/facebook

Na Podkarpaciu zapowiada się 3-dniowa impreza w dziedzinie futsalu, dokładnie od 13 do 15 grudnia. W piątek zaczną się eliminacje do turnieju Heiro Futsal Cup, w sobotę i w niedziele główny turniej.

Czego możemy się spodziewać na tegorocznym turnieju? (poprzednia edycja: 32 zespoły - komplet, drużyny z 4 krajów)

Ilość drużyn: 42
Czas gry: 2 x 12 minut brutto
Mecze: Każda drużyna ma zagwarantowane rozegranie 3 meczów,
Przepisy: Futsal FIFA (z lekkimi modyfikacjami jak czas gry)
Sędziowie: certyfikowani sędziowie futsalu
Nagrody: Pula nagród ponad 5000 zł
Wpisowe: 500 zł od drużyny (pakiet standard) lub 1000 zł od drużyny (pakiet PROMO – liczba pakietów ograniczona, m.in. z możliwością reklamy podczas turnieju oraz pakietem jubileuszowym). Wystawiamy rachunek na udział w zawodach.


Wszystkie mecze turnieju planujemy pokazać NA ŻYWO w internecie !
Profesjonalna galeria zdjęć z turnieju (w tym zdjęcia indywidualne zawodników).
Ciepły posiłek dla zawodników oraz woda mineralna podczas wszystkich meczów.

Obrońcą tytułu będzie ekipa Irex Gaz Chorzów. Wśród faworytów należy wymienić również ekipę Zaczernie Futsal Team – świeżo upieczonego zdobywcę Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim jaki i również gospodarza- Heiro Rzeszów.

W turnieju wezmą udział drużyny z: Podkarpacia, Małopolski, Lubelszczyzny, Mazowsza, Opolszczyzny, Śląska, Łódzkiego oraz z Podlasia pojawią się również zespoły z Węgier, Ukrainy oraz Słowacji.

Turniej eliminacyjny, 14.12.2019, Hala w Tyczynie ul. Grunwaldzka 31


1 │ 09:00 │ Allefan.pl Szarotka - Emeryci
2 │ 09:25 │ Dream Team Laszki - SPEC Stal Łańcut
3 │ 09:50 │ Emeryci – Czerwoni Cewków
4 │ 10:15 │ SPEC Stal Łańcut – Tech-Project Jarosław
5 │ 10:40 │ Allefan.pl Szarotka - Czerwoni Cewków
6 │ 11:05 │ Dream Team Laszki – Tech-Project Jarosław
7 │ 11:30 │ Baraż I : 2I – 3J
8 │ 11:55 │ Baraż II : 2J – 3L
9 │ 12:20 │ Reprezentacja Polski Nies. - Beerlovers Rzeszów
10 │ 12:45 │ SMD LED Rzeszów - Lychee Rzeszów
11 │ 13:10 │ Beerlovers Rzeszów - Sportmossimo.pl Tarnów
12 │ 13:35 │ Lychee Rzeszów - WSPiA Rzeszów
13 │ 14:00 │ Reprezentacja Polski Nies. - Sportmossimo.pl Tarnów
14 │ 14:25 │ SMD LED Rzeszów - WSPiA Rzeszów
15 │ 14:50 │ Baraż III : 2K – 3L
16 │ 15:15 │ Baraż IV : 2L – 3K
17 │ 16:00 │ Ćwierćfinał 1 : 1I – zwycięzca Baraż 3
18 │ 16:30 │ Ćwierćfinał 2 : 1J – zwycięzca Baraż 4
19 │ 17:00 │ Ćwierćfinał 3 : 1K – zwycięzca Baraż 1
20 │ 17:30 │ Ćwierćfinał 4 : 1L – zwycięzca Baraż 2
21 │ 18:00 │ Półfinał 1 : zwycięzca#17 – zwycięzca#18
22 │ 18:30 │ Półfinał 2 : zwycięzca#19 – zwycięzca#20
23 │ 19:00 │ Finał : zwycięzca#21 – zwycięzca#22

Turniej główny, 13-15.12.2019, hala Miłocińska 42 w Rzeszowie

Faza grupowa, piątek, 13.12.2019, hala Miłocińska 42 w Rzeszowie

1 │ 17:30 │ Bongo Opole (A1) – (A2) Polonia Rzeszów
2 │ 18:00 │ Agroserwis Opatów (A3) – (A4) ZM Tarnów
3 │ 18:30 │ ISS Lublin (B1) – (B2) Poker Team Lublin
4 │ 19:00 │ Bongo Opole (A1) – (A4) ZM Tarnów
5 │ 19:30 │ ISS Lublin (B1) – (B3) AC Villam Budapest (HUN)
6 │ 20:00 │ Polonia Rzeszów (A2) – (A3) Agroserwis Opatów
7 │ 20:30 │ Poker Team Lublin (B2) – (B3) AC Villam Budapest (HUN)
8 │ 21:00 │ Bongo Opole (A1) – (A3) Agroserwis Opatów
9 │ 21:30 │ Polonia Rzeszów (A2) – (A4) ZM Tarnów

Grupa A

1.Bongo Opole
2.Polonia Rzeszów
3.Agroserwis Opatów
4.Zakłady Mechaniczne Tarnów

Grupa B

1.ISS - Individual Soccer Skills Lublin
2.Poker Team Lublin
3.AC Villám Focisuli és Futsal Club
4.Romantyk Sambor

Faza grupowa,- sobota, 14.12.2019, hala Miłocińska 42 w Rzeszowie

10 │ 08:00 │ Soccer Calcio Łódź (C2) – (C3) Heiro Rzeszów
11 │ 08:30 │ Budoserwis Chorzów (C1) – (C4) FM Karpatia Presov (SVK)
12 │ 09:00 │ FC Lambada Siepraw (D2) – (D3) Rzezawa Team
13 │ 09:30 │ Zaczernie Futsal Team (D1) – (D4) Alex Zakliczyn
14 │ 10:00 │ Soccer Calcio Łódź (C2) – (C4) FM Karpatia Presov (SVK)
15 │ 10:30 │ Budoserwis Chorzów  (C1) – (C3) Heiro Rzeszów
16 │ 11:00 │ FC Lambada Siepraw (D2) – (D4) Alex Zakliczyn
17 │ 11:30 │ Zaczernie Futsal Team (D1) – (D3) Rzezawa Team
18 │ 12:00 │ Heiro Rzeszów (C3) – (C4) FM Karpatia Presov (SVK)
19 │ 12:30 │ Budoserwis Chorzów (C1) – (C2) Soccer Calcio Łódź
20 │ 13:00 │ Romantyk Sambor (UKR) (B4) – (B3) AC Villam Budapest (HUN)
21 │ 13:30 │ Rzezawa Team (D3) – (D4) Alex Zakliczyn
22 │ 14:00 │ Zaczernie Futsal Team (D1) – (D2) FC Lambada Siepraw
23 │ 14:30 │ Romantyk Sambor (UKR) (B4) – (B2) Poker Team Lublin

Grupa C

1.Budoserwis Chorzów Futsal Team
2.KP Soccer-Calcio Łódź
3.Heiro Rzeszów
4.FM Karpatia Presov

Grupa D

1.Zaczernie Futsal Team
2.FC Lambada Siepraw
3.Rzezawa Team
4.ALEX Zakliczyn

24 │ 15:00 │ Sengam Sport Zawiercie (E2) – (E3) Florian Warszawa
25 │ 15:30 │ Romantyk Sambor (UKR) (B4) – (B)1 ISS Lublin
26 │ 16:00 │ Solidarność PZL Świdnik (E1) – (E4) NG Metal Kulykiv (UKR)
27 │ 16:30 │ Rekiny Tarnów (F2) – (F3) Dentim Clinic Katowice
28 │ 17:00 │ Irex Gaz Chorzów (F1) – (F4) Gryf Borzęcin
29 │ 17:30 │ Sengam Sport Zawiercie (E2) – (E4) NG Metal Kulykiv (UKR)
30 │ 18:00 │ Solidarność PZL Świdnik (E1) – (E3) Florian Warszawa
31 │ 18:30 │ Rekiny Tarnów (F2) – (F4) Gryf Borzęcin
32 │ 19:00 │ Irex Gaz Chorzów (F1) – (F3) Dentim Clinic Katowice
33 │ 19:30 │ Florian Warszawa (E3) – (E4) NG Metal Kulykiv (UKR)
34 │ 20:00 │ Solidarność PZL Świdnik (E1) – (E2) Sengam Sport Zawiercie
35 │ 20:30 │ Dentim Clinic Katowice (F3) – (F4) Gryf Borzęcin
36 │ 21:00 │ Irex Gaz Chorzów (F1) – (F2) Rekiny Tarnów

Grupa E

1.Solidarność PZL Świdnik
2.Sengam Sport Football Team Zawiercie
3.Florian Warszawa
4.NG Metal Kulykiv

Grupa F

1.Irex Gaz Chorzów Futsal
2.Rekiny Tarnów
3.Dentim Clinic Katowice
4.Futsal GRYF Borzęcin

Faza grupowa, niedziela, 15.12.2019, hala Miłocińska 42 w Rzeszowie

37 │ 08:00 │ Sympatyczni Nisko (G2) – (G3) Shadows Stars Zakliczyn
38 │ 08:30 │ KS Zdrój Horyniec Zdrój (G1) – (G4) (? el)
39 │ 09:00 │ Kormed Lubaczów (H2) – (H3) AKS Grzybowice Zabrze
40 │ 09:30 │ Serwatka Futsal Team Żabno (H1) – (H4) (? el)
41 │ 10:00 │ Sympatyczni Nisko (G2) – (G4) (? el)
42 │ 10:30 │ KS Zdrój Horyniec Zdrój (G1) – (G3) Shadows Stars Zakliczyn
43 │ 11:00 │ Kormed Lubaczów (H2) – (H4) (? el)
44 │ 11:30 │ Serwatka Futsal Team Żabno (H1) – (H3) AKS Grzybowice Zabrze
45 │ 12:00 │ Shadows Stars Zakliczyn (G3) – (G4) (? el)
46 │ 12:30 │ KS Zdrój Horyniec Zdrój (G1) – (G2) Sympatyczni Nisko
47 │ 13:00 │ AKS Grzybowice Zabrze (H3) – (H4) (? el)
48 │ 13:30 │ Serwatka Futsal Team Żabno (H1) – (H2) Kormed Lubaczów

Grupa E

1.Solidarność PZL Świdnik
2.Sengam Sport Football Team Zawiercie
3.Florian Warszawa
4.NG Metal Kulykiv

Grupa F

1.Irex Gaz Chorzów Futsal
2.Rekiny Tarnów
3.Dentim Clinic Katowice
4.Futsal GRYF Borzęcin

1/8 finału

49 │ 14:00
50 │ 14:30
51 │ 15:00
52 │ 15:30
53 │ 16:00
54 │ 16:30
55 │ 17:00
56 │ 17:30

1/4 finału

57 │ 18:00
58 │ 18:30
59 │ 19:00
60 │ 19:30

1/2 finału

61 │ 20:00
62 │ 20:30

Mecz o 3 miejsce
63 │ 21:00
 
Finał
64

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Daro 2019-12-13 10:19:14 0 0

A zwyciezca eliminacji w której grupie zagra?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem