https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-11 14:12:19

67 meczów w ekstraklasie! MKS Arłamów Ustrzyki Dolne dopina hitowy transfer

Foto Paweł Wajda - Patrycja Kmon
Foto Paweł Wajda - Patrycja Kmon
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne nie rzuca słów na wiatr i mocno pracuje nad wzmocnieniami mającymi na celu uzyskanie promocji na IV ligowe boiska. Patrząc jednak na nazwiska łączone z klubem rozgrywającym swoje spotkania na treningowym boisku reprezentacji Polski, możemy mieć wrażenie że to budowa mocnego gruntu pod walkę w IV lidze.
 
Wedle tego co ustaliliśmy z osobami blisko związanymi z klubem, Patryk Fryc, bo o nim mowa, były zawodnik takich klubów jak Termalica Bruk Bet Nieciecza czy Wisła Kraków już niedługo może zostać pierwszym oficjalnym wzmocnieniem klubu MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. 
 
Jeśli transfer doszedłby do skutku, byłby to z pewnością pierwszy taki przypadek być może i w całej historii rozgrywek na szczeblu krośnieńskiej klasy okręgowej, gdy klub z szóstego poziomu rozgrywkowego pozyskuje zawodnika który dwa lata temu rywalizował w polskiej elicie. 
 
Ostatnim spotkaniem Patryka Fryca w ekstraklasie był pojedynek Zagłebia Lubin z Termalicą Bruk Bet Nieciecza przegrany przez jego zespół 4-2, rozegrany 2.12.2017 roku, w którym to wspomniany wyżej rozegrał pełne 90 minut.
 
W poprzedniej rundzie Patryk Fryc reprezentował barwy Sokoła Sieniawa, do której trafił z drugoligowej Olimpii Grudziądz. Warto dodać że były zawodnik Wisły Kraków pełni również obowiązki prezesa w Kotwicy Korczyna, która rywalizuje w lidze z MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij