https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-11 12:42:00

Bracia Curzytek będą jeździć w Betard Sparcie Wrocław

Saga z udziałem braci Curzytek dobiegła końca. Będą jeździć w Betard Sparcie Wrocław. (fot. Sandra Rejzner)
Saga z udziałem braci Curzytek dobiegła końca. Będą jeździć w Betard Sparcie Wrocław. (fot. Sandra Rejzner)
Bartosz Curzytek oraz Michał Curzytek trafią do Betard Sparty Wrocław na zasadzie wypożyczenia z ZKS Stali Rzeszów.
 
Bracia Curzytek byli łączeni w wieloma klubami. Ostatecznie ich rodzice zdecydowali, że obaj młodzi żużlowy karierę będą kontynuowali w Betard Sparcie Wrocław.
 
- Zadzwonił dyrektor Sparty, by przekazać, że dostali maila od rodziców naszych zawodników, że chcą do nich przyjść - powiedział Józef Lis, na łamach portalu sportowefakty.

- Dla mnie jednak temat wciąż jest otwarty, bo z rodzicami Curzytków byliśmy umówieni tak, że, jak tylko zdecydują się na Spartę, to zadzwonią do nas, że wyrażają zgodę na wypożyczenie. Dotąd tego nie zrobili, więc moja wiedza o tym transferze sprowadza się do jednego telefonu z Wrocławia - kontynuuje Lis.
 
Bartosz i Michał Curzytek byli łączeni z wieloma klubami. Między innymi z Apatorem Toruń. O sytuacji z klubem z Torunia również wypowiedział się prezes ZKS Stali Rzeszów.
 
- Bracia mieli już być w Apatorze, a nic z tego nie wyszło, bo rodzice nie chcieli definitywnego transferu i kontraktu na dwa lata - kwituje Lis
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij