https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-11 12:13:28

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Wilków Krosno! Zarezerwowano ponad 500 wejściówek

Wilki Krosno rozpoczęły sprzedaż karnetów na sezon 2020. (fot. Mateusz Biskup/Wilki Krosno)
Wilki Krosno rozpoczęły sprzedaż karnetów na sezon 2020. (fot. Mateusz Biskup/Wilki Krosno)
Dziś Wilki Krosno rozpoczęły stacjonarną sprzedaż karnetów na sezon 2020. Do tej pory przez internet zarezerwowano około 500 miejsc!
 
Wilki Krosno już przygotowują się do sezonu 2020. Od 6 grudnia trwa sprzedaż karnetów na mecze ekipy z Krosna na portalu kupbilet.pl. Po raz pierwszy w historii stałe karty wstępu na żużlowe wydarzenia w Krośnie zostały przypisane do poszczególnych krzesełek na stadionie. Dotyczy to całej trybuny krytej i części trybun odkrytych. Do tej pory zarezerwowano około 500 stałych wejściówek!
 
- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców i wprowadzamy więcej komfortu. W tym roku na każdym meczu mieliśmy komplet publiczności, a wiele osób zajmowało całe rzędy tuż po otwarciu bram. Dodatkowo blisko dwa tysiące ludzi oglądało każdy mecz na stojąco. Teraz będzie wygodniej a na mecz będzie można przyjść w dowolnej chwili będąc pewnym swojego miejsca. Oczywiście dotyczy to osób, które zakupią karnet na miejsca numerowane - powiedział prezes klubu Grzegorz Leśniak na łamach oficjalnej strony Wilków.
 
W dniu dzisiejszym tj. 11 grudnia rozpoczęła się stacjonarna sprzedaż karnetów na sezon 2020 w siedzibie Wilków Krosno.
 
- Mamy dużo mocniejszy zespół niż w minionym sezonie i czekają nas arcyciekawie zapowiadające się rozgrywki. Przed nami choćby derby z drużyną z Rzeszowa, bilety na to spotkanie będą zapewne droższe od pozostałych meczów, a zakup karnetu daje nie tylko gwarancję zachowania ceny, ale również pewność zajęcia swojego miejsca siedzącego – kończy sternik Wilków Krosno.

Szczegółowy wykaz karnetów na żużlowy sezon 2020 w Krośnie:

– Karnet Trybuna Kryta – miejsca numerowane  (sektor A i B) – karnet przypisany do krzesełka – 180 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off
 
– Karnet Normalny PLUS – miejsca numerowane na trybunie odkrytej (sektor C, D i E) – karnet przypisany do krzesełka – 150 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off
 
– Karnet Normalny – 120 zł – miejsca na trybunie odkrytej bez przypisanego krzesełka lub miejsca stojące
 
– Karnet Ulgowy – 75 zł – miejsca na trybunie odkrytej bez przypisanego krzesełka lub miejsca stojące – karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1995 roku i później), emerytom i rencistom – na podstawie ważnej legitymacji
 
– Karnet Junior – 50 zł – miejsca na trybunie odkrytej bez przypisanego krzesełka lub miejsca stojące – karnet dla osób od 10 do 15 roku życia
 
– Karnet Auto – 120 zł – karnet na wjazd autem osobowym na stadion na wszystkie imprezy żużlowe w 2020 roku (mecze rundy zasadniczej i finałowej oraz imprezy z ramienia PZM) – karnet do zakupu w siedzibie klubu lub na kupbilet.pl

UWAGA: Obowiązujące obecnie ceny karnetów zostały wprowadzone w ramach świątecznej promocji. W styczniu ceny karnetów mogą wzrosnąć.
 

Znane są również ceny biletów na mecze rundy zasadniczej 2. ligi żużlowej w Krośnie w sezonie 2020 (za wyjątkiem derbów Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów):

 
– bilet na trybunę krytą – 35 zł – dostępność biletów tylko w przypadku niewykupienia wszystkich karnetów na trybunę krytą
 
– bilet normalny – 29 zł – miejsca nie przypisane do krzesełek na trybunę odkrytą lub miejsca stojące
 
– bilet ulgowy – 18 zł – miejsca nie przypisane do krzesełek na trybunę odkrytą lub miejsca stojące (bilet dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów)
 
– bilet junior – 12 zł – miejsca nie przypisane do krzesełek na trybunę odkrytą lub miejsca stojące (dla osób od 10 do 15 roku życia).
 
Dzieci do 9. roku życia włącznie – wstęp bezpłatny.
 
UWAGA: ceny biletów na mecz derbowy Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów zostaną ustalone w terminie późniejszym.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij