https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-07 21:11:21

Futsal Team Zaczernie obronił trofeum na Podkarpaciu

Żółto-czarni ponownie sięgnęli po puchar (fot. Natalia Styś)
Żółto-czarni ponownie sięgnęli po puchar (fot. Natalia Styś)
Dziś w Tryńczy miały miejsce futsalowe zmagania o trofeum i przepustkę do krajowych rozgrywek. Łatwo nie było, ale po puchar sięgnęła ponownie ekipa z Zaczernia.
 
Po długich i wyczerpujacych zmaganiach, Futsal Team Zaczernie sięgnął po Halowy Puchar Polski na Podkarpaciu. Drużyna z pod Rzeszowa pokonała w meczu finałowym ograła GAP Zarzecze, który postawił jednak bardzo trudne warunki.
 
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze z Zarzecza, a wynik otworzył Jakub Kubas, który pokonał Dawida Kaszubę. Zeszłoroczny tryumfator nie zmiarzał jednak odpuszczać i do wyrównania doprowadził Adrian Nowak.
 
Obie drużyny sżły cios za cios, grając bramka za bramkę. Futsaliści Gminnej Akademii Piłkarskiej bardzo chcieli sięgnąć po wojewódzki puchar i na prowadzenie wyprowadził ich Arkadiusz Gil. Żółto-czarni odpowiedzieli dwiema bramkami, autorstwa Bartłomieja Bacia oraz Patryka Rusina. Więcej goli nie padło, dzięki czemu zespół z Zaczernia obronił trofeum i ponownie wystąpi na szczeblu centralnym.
 
Futsal Team Zaczernie - GAP Zarzecze 3-2
 
0-1 Jakub Kubas
1-1 Adrian Nowak
1-2 Arkadiusz Gil
2-2 Bartłomiej Bać
3-2 Patryk Rusin

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij