2019-12-08 17:52:33

Stal Stalowa Wola przegrała z rezerwami HydroTruck Sky Tattoo Radom

Kolejny mecz i kolejna porażka Stalówki (fot. Radosław Kuśmierz)
Kolejny mecz i kolejna porażka Stalówki (fot. Radosław Kuśmierz)
Niestety i tym razem się nie udało. Zielono-czarni cały czas szorują dno ligowej tabeli, a ponadto do Stalowej Woli wrócili ze sporym bagażem punktowym.
 
Stal Stalowa Wola rozgrywa katastrofalny sezon na drugoligowych parkietach. Podopiecznych Bogdana Pamuły od wszystkich dostają lanie, a ostatnio jest ono naprawdę srogie. Tym razem litości nie miały rezerwy HydroTruck Sky Tattoo Radom.
 
Ton zawodom od początku nadawali miejscowi, którzy błyskawicznie wypracowali sobie odpowiednią przewagę, a z każdą upływająca minutą ją powiększali. Stalówka nie miała zbyt wiele do powiedzenia, wobec czego po pierwszych dziesięciu minutach, przegrywała szesnastoma punktami.
 
Druga kwarta w wykonaniu przyjezdnych, wyglądała dużo lepiej, jednak balast punktowy uniemożliwiał podjęcie rękawicy. Radomianie dobrze rzucali za trzy punkty, wobec czego przewaga była jeszcze większa. Stal jednak nie poddawała się, ale do przerwy dystans wynosił siedemnaście oczek.
 
Po zmianie stron obraz gry był identyczny i cały czas Stalówka próbowała walczyć, jednak miejscowi nie zamierzali rywalom odpuszczać. Zespół dowodzony Marka Popiołka w ostnich minutach trzeciej kwarty, dokręcił śrubę i na czwartą część meczu schodził w doskonałych humorach.
 
Zespół z radomia na końcowe dziesięć minut jeszcze się zmobilizował i nie zgubił koncentracji, wobec czego mógł wypunktować zielono-czarnych. Stal była bezradna, ale nie można powiedzieć że się nie starała, jednak to było za mało.
 
HydroTruck Sky Tattoo II Radom - ZKS Stal Stalowa Wola 101-54 (25-9, 22-21, 23-9, 31-15)
 
HydroTruck Sky Tattoo II Radom: Sowa 3, Rojek 12, Wydra 10, Tyszka 18, Czapla 12, Zalewski 9, Wall 0, Stankowski 12, Lewandowski 5, Wątroba 11, Czupryn 3, Nawrocki 6
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Andreasik 0, Bednarz 0, Buczek 5, Pietras 0, Tabor 13, Łabuda 10, Bejnar 12, Nowik 4, Wojtanowicz 4, Siembida 6
 
Sędziowali: Marek Ulewiński, Dawid Perłak
 
Komisarz: Tadeusz Pszczoła

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij