http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-12-07 12:12:36

Już dziś starcie Developresu SkyRes Rzeszów z mistrzyniami Polski!

foto. Developres SkyRes Rzeszów
foto. Developres SkyRes Rzeszów
Po ostatniej ligowej porażce z Chemikiem Police, siatkarki Stephana Antigi zmierzą się z aktualnymi mistrzyniami Polski – zespołem ŁKS-u Commercecon Łódź. Będzie to świetna okazja do rewanżu za zeszłoroczne porażki z ekipą prowadzoną przez Marka Solarewicza.
 
Faworytkami wydają się być siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów, które plasują się na drugiej pozycji w tabeli z 26 punktami na koncie.
 
Po ostatniej dotkliwej porażce z Chemikiem Police 0:3, Rysice pokonały w środku tygodnia zespół ASPTT Mulhouse 3:2 i na pewno do spotkania z ŁKS-em podejdą w dobrych humorach.
 
Siatkarki z Łodzi znajdują się pozycje niżej od rzeszowianek w tabeli i tracą do nich 6 punktów. Mimo faktu, że to aktualne mistrzynie Polski, to nie prezentują one tak wysokiego poziomu jak w poprzednim sezonie. Podopieczne Marka Solarewicza przegrały cztery spotkania do tej pory, przez co ich strata do prowadzącej dwójki zespołów jest już spora.
 
Jak się może jednak wydawać, łodzianki są teraz na fali wznoszącej, gdyż wygrały sześć spotkań z rzędu, tracąc w nich zaledwie pięć setów. Warto dodać, że oprócz meczów w LSK, złote medalistki grają również w Lidze Mistrzyń Kobiet, w której zajmują pierwsze miejsce w grupie po dwóch meczach.
 
Wyróżniającymi postaciami są niewątpliwe Klaudia Alagierska oraz Katarina Lazović, które wydają się być ostatnimi czasy w świetnej formie. Celem siatkarek z województwa łódzkiego będzie z pewnością wygrana w Rzeszowie, zadanie jednak będzie ciężkie, gdyż podrażnione ostatnią porażką z Chemikiem – Rysice zechcą skutecznie utrudnić życie przyjezdnym podczas tego meczu.
 
Początek tego miejmy nadzieje pasjonującego spotkania o 17.00 w Hali Podpromie!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij