https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-02 15:04:21

Czuwaj Przemyśl przegrał z KPR-em Legionowo

Czuwaj z Mazowsza wrócił na tarczy (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Czuwaj z Mazowsza wrócił na tarczy (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Podopiczeni Macieja Kubisztala doznali drugiej porażki na pierwszoligowym froncie. Przemyślanie nie dali rady wygrać w Legionowie.
 
Od początku spotkania to KPR Legionowo starał się mieć przegawę i był bardzo skuteczny. Czuwaj Przemyśl jednak dobrze sobie radził na wyjeździe i co chwile kreował sytuacje podbramkowe , które z łatwością zamieniali na gole.
 
Harcerzyki na Mazowsze przyjechali bez swojego najlepszego strzelca, który wciąż leczy kontuzje. Przemyślanie jednak radzili sobie jak mogli i wychodziło im to naprawdę nieźle. Obie drużyny w pierwszej odsłonie szły cios za cios.
 
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, jednak zespół z Legionowa już tak chętnie nie dopuszczał do siebie drużyny dowodzonej przez Macieja Kubisztala. Przyjezdni jednak się nie poddawali i w pewnym momencie doprowadzili do wyrównania, ale było ono tylko chwilowe.
 
Gospodarze w samej końcówce już nie pozwolili ekipie z Przemyśla na zbyt wiele i KPR Legionowo mógł cieszyć się z wygranej. Harcerzyki zaś wyczerpali limit błędów i jeśli będą chcieli jeszcze się liczyć w lidze, to nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę.
 
KPR Legionowo – SRS Czuwaj Przemyśl 36-32 (16-14)
 
KPR Legionowo: Węgrzyn, Lipka, Szkałucki – Lewandowski 0, Filipowicz 0, Kostro 6, Suliński 3, Bielawski 3, Fąfara 5, Wołowiec 4, Chabior 2, Olkowski 2, Ciok 11
 
SRS Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Kielar 0, Guzdek 0, Biernat 8, Stołowski 0, Kubik 1, Bajwoluk 0, M. Nowak 4, Pedryc 2, Kroczek 4, Maciej Kubisztal 8, Michał Kubisztal 4, A. Nowak 1
 
Kary: 2 minuty - 10 minut
 
Sędziowali: Paweł Popiel i Artur Rodacki (Kielce)
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij