https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-29 16:54:25

WIDEO: Michał Probierz gra w tenisa! Cel jest szczytny [TRANSMISJA]

Czy Michał Probierz pokona Mieczysława Bieńka w meczu charytatywnym? (fot. wikipedia)
Czy Michał Probierz pokona Mieczysława Bieńka w meczu charytatywnym? (fot. wikipedia)
Gwiazdy Polskiej Ligi Tenisa to mecze charytatywne rozgrywane pomiędzy dwiema znanymi postaciami, odbywające się w przeddzień danego turnieju Pucharu PLT 2020. W inauguracyjnym spotkaniu poprzedzającym krakowskie eliminacje zmierzą się ze sobą Michał Probierz (trener piłkarskiej Cracovii, wicelidera tabeli PKO BP Ekstraklasy) oraz Mieczysław Bieniek (generał Armii Wojska Polskiego) w latach 2010-2014.
 
Michał Probierz zmierzy się w tenisa meczu charytatywnym z Mieczysławem Bieńkiem. Środki zebrane w trakcie transmisji zasilą konto Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie, pierwszej w Polsce stacjonarnej placówki zajmującej się opieką nieuleczalnie chorych dzieci.Po zakończonym spotkaniu odbędzie się losowanie fazy grupowej turnieju Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2020 w Krakowie (30.11-1.12).
 
Szczegóły i zapisy na kolejne turnieje na stronie www.polskaligatenisa.pl
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij