2019-11-16 15:31:37

Izolator Boguchwała wypunktował Polonię Przemyśl. Dwa gole Aleksandra Gajdka

Na zdjęciu Patryk Wiącek (fot. facebook.com / Izolator Boguchwała)
Izolator Boguchwała wygrał z Polonią Przemyśl 3-1 w meczu 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Aleksander Gajdek.

W pierwszej połowie obydwa zespoły nie stworzyły wielu okazji bramkowych. Do przerwy było 0-0, ale po zmianie stron zrobiło się ciekawie.

W 54. minucie prowadzenie drużynie Polonii Przemyśl dał Jacek Broda, który wykorzystał dogranie Pawła Piątka. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było jednak długo czekać. Zaledwie dwie minuty później do wyrównania doprowadził Aleksander Gajdek trafiając do siatki głową.

Po raz drugi na listę strzelców Aleksander Gajdek wpisał się 20 minut później. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Dominik Pikiel, a Gajdek, kolejny raz głową, skierował futbolówkę do bramki Polonii Przemyśl.

Wynik spotkania na 3-1 dla Izolatora Boguchwała ustalił w doliczonym czasie Dominik Pikiel. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Michał Daniel.

0-1 Jacek Broda (54)
1-1 Aleksander Gajdek (56)
2-1 Aleksander Gajdek (76)
3-1 Dominik Pikiel (90+3)

Izolator Boguchwała: Ziobro - Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk, Worosz, Dobrzański, Penar (90+3. Ciemierkiewicz), Daniel, Dec (70. Pikiel), K. Rączka (88. Wania)

Polonia Przemyśl: Kuźma - Solarz, Kowalski (86. Sedlaczek), Zanko, P. Broda (86. Gielarowski), Głuszko (86. Janas), Błahuciak, Kazek, J. Broda (63. Adamski), Wanat, Piątek

Sędziował: Artur Szelc (Krosno)
Żółte kartki: Gajdek, Dobrzański - Zanko, Adamski, Wanat, Piątek, Cisek (trener Polonii).