https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-16 17:52:00

Startuje II liga futsalu. Zagra sześć drużyn!

fot.Tomasz Chrobak
fot.Tomasz Chrobak
W 2 lidze PLF bez większych zmian, sześć zespołów będzie walczyło o awans do 1 ligi PLF.
 
Już dziś 17 listopada startuje II liga futsalu, w tym sezonie zagra sześć zespołów m.in.: KS Zaczernie Futsal Team, GAP Zarzecze, Futsal Team Przeworsk, Góral Tryńcza, KF Stal Mielec oraz rezerwy Heiro Rzeszów.
 
Jak pamiętamy w sezonie 2018/2019 pierwsze miejsce wywalczyła sobie drużyna z Zaczernia remisując na wyjeździe z KF Stal Mielec 4:4. Co to był za mecz! Poniżej możecie sobie to przypomnieć.
 
 
Niestety w barażach o awans do 1 ligi KS Zaczernie Futsal Team przegrało walkę z BSF Bochnia 6-4, a później u siebie z All Promote Lublin aż 8-0 i nadal będzie walczyć w 2 lidze.
 
Sezon 2018/2019 nie sprzyjał chłopakom z Tryńczy poprzez zajęcie ostatniego miejsca w tabeli musieli walczyć w barażach z trzecioligowymi drużynami: Heiro II Rzeszów oraz Maaw Sport Lubaczów. W tych barażach do 2 ligi awansowały rezerwy Heiro Rzeszów.
 
Szczęście w nieszczęściu. Góral jednak w 2 lidze! Po wycofaniu się z 2 ligi futsalu Vivaldi Dukla, Góral Tryńcza wskakuje w ich miejsce.
 
Zapraszamy wszystkich sympatyków futsalu na spotkania 2 ligi PLF. Nowy sezon, nowe drużyny i kolejna dawka emocji!
 
17.11 – niedziela:
 
19:00 │GAP Zarzecze – Góral Tryńcza
19:00 │ KF Stal Mielec – Heiro II Rzeszów
19:00 │ Futsal Team Przeworsk – KS Zaczernie Futsal Team

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij