2019-11-10 22:11:52

Wisłoka Dębica pewnie wygrała ostatni mecz w rundzie jesiennej na własnym stadionie

foto. Wisłoka Dębica
W ostatnim tegorocznym meczu na własnym podwórku piłkarze Wisłoki Dębica pewnie pokonali 2:0 Orlęta Radzyń Podlaski. Bramki dla podopiecznych Dariusza Kantora zdobyli: Damian Łanucha i Łukasz Siedlik.

Do tego spotkania zawodnicy Wisłoki Dębica podchodzili po porażce wyjazdowej z Motorem Lublin 0:1. Biało-zieloni chcieli z pewnością wrócić na zwycięski szlak i udanie zagrać ostatni mecz u siebie w tej rundzie. Rywale Orlęta Radzyń Podlaski, borykają się w tym sezonie z problemami i każdy punkt zdobyty przez nich w Dębicy byłby sporą niespodzianką.

Mecz lepiej rozpoczął się dla Dębiczan, którzy prowadzili grę i szukali swoich okazji. Znalazł ją bardzo szybko Damian Łanucha, który w 12. minucie spotkania uderzeniem z rzutu wolnego po rykoszecie pokonał bramkarza gości. Mimo dużej ochoty do gry graczy Dariusza Kantora, więcej bramek w pierwszej połowie nie padło.

W drugiej odsłonie spotkania gospodarze potwierdzili swoją przewagę, dobijając rywala w 63. minucie, autorem bramki był Łukasz Siedlik, a asystował przy tym trafieniu strzelec pierwszego gola Damian Łanucha. Wynik do końca się nie zmienił i 3 punkty zostały w Dębicy.

1-0 Damian Łanucha (12')
2-0 Łukasz Siedlik (63')