http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-09 22:11:24

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Asseco Resovii! Pasiaki pokonały Cuprum Lubin

foto. Asseco Resovia
foto. Asseco Resovia
Po pierwszym zwycięstwie we własnej hali z BKS Visłą Bydgoszcz, siatkarze Asseco Resovii pokonali na wyjeździe 3:1 Cuprum Lubin. Była ta pierwsza wyjazdowa wygrana ekipy Piotra Gruszki w tym sezonie. 
 
Pierwsza partia przebiegała pod dyktando  siatkarzy Cuprumu Lubin, którzy szybko odskoczyli na kilkupunktową przewagę, której nie mogli odrobić gracze Asseco Resovii. W szeregach gospodarzy mogliśmy oglądać wychowanka Rzeszowskiej drużyny Jakuba Ziobrowskiego, który był wyróżniającą się postacią ekipy z Lubina w tym sezonie. Wracając do pierwszej odsłony spotkania, to została ona kompletnie przespana przez Pasów i w efekcie przegrana 19:25. 
 
Odmiana gry nastąpiła w drugim secie, w którym gra wyglądała o niebo lepiej, co pozwoliło zyskać przewagę nad rywalem. Asseco Resovia przeważała pod każdym względem i nie miała większych problemów z wygraniem tej partii 25:18. 
 
Trzecia odsłona była bliźniaczo podobna do poprzedniej, również bardzo dobra gra Rzeszowian, którzy pewnie punktowali rywali za sprawą Zbigniewa Bartmana i Nicholasa Hoaga. Gospodarze popełniali sporo błędów w zagrywce, przez co nie mogli odrobić strat do drużyny Piotra Gruszki. Ostatecznie byli Mistrzowie Polski zwyciężyli w tej partii 25:15. 
 
Ostatni fragment meczu również przebiegał pod dyktando gości, którzy raz po raz obijali blok drużyny Cuprumu. Choć w końcówce zrobiło się trochę nerwowo, to mimo wszystko Rzeszowianom udało się dowieść szczęśliwy wynik do końca tym samym wygrywając całe spotkanie 3:1. Najlepszym zawodnikiem tego meczu został wybrany atakujący Resovii Zbigniew Bartman
 

Cuprum Lubin 1:3 Asseco Resovia 

(25:19, 18:25, 15:25, 21:25) 

 

MVP: Zbigniew Bartman 

 

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij