https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-04 13:13:48

Klasa O Jarosław: Wyjazdowy remis Orła Przeworsk z LKS-em Skołoszów [Podsumowanie 13. kolejki]

Orzeł nie krył radości po golu strzelonym w samej końcówce (fot. archiwum)
Orzeł nie krył radości po golu strzelonym w samej końcówce (fot. archiwum)
Podopieczni Łukasza Laski zatrzymywali zespół Orła, wyrywając mu punkt. Przełamać nie może się zespół z Radymna, który poniósł już trzynastą porażkę z rzędu.

Odbierz bonus powitalny w wysokości 1200 PLN

MKS Kańczuga podzieli się punktami w meczu z Granicą Stubno. Bramki padły dopiero po przerwie, a jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, a konkretnie w 54. minucie do siatki trafił Patryk Pempuś. Radość drużyny ze Stubna trwała zaledwie siedem minut, kiedy to po tym czasie Daniel Ostrzywilk doprowadził do wyrównania.
 
Sanoczanka Święte ugrała z Biało-Czerwonymi Kaszyce komplet oczek i aktualnie zajmuje drugie miejsce w jarosławskiej okręgówce. Obie drużyny nie rozpieściły kibiców zgromadzonych na meczu, bowiem zobaczyli zaledwie jedną bramkę. Padła ona tuż przed przerwą, po trafieniu Damiana Kobrzyńskiego.
 
Trwa smutna seria MKS-u Radymno, który w sobotnie popołudnie przegrał trzynasty mecz z rzędu. Gospodarze musieli uznać wyższość Pogoni-Sokoła Lubaczów, który wbił drużynie z Radymna dwa gole. Wynik w 59. minucie otworzył Radosław Hojdak, pokonując Mateusza Borkowskiego. Wynik spotkania ustalił Tomasz Sęga w końcówce spotkania.
 
GKS Orły zagrał na szóstkę w meczu z Roztoczem Narol. Strzelanie już w 13. minucie rozpoczął Łukasz Kiernozek, a sześć minut później wynik podwyższył Mateusz Stec. Kolejne gole padły dopiero po przerwie. Dublet ustrzelił Hubert Jucha, a ponadto do siatki trafiali Ryszard Zajączkowski oraz Waldemar Koba.
 
Orzeł Przeworsk dopiero w doliczonym czasie gry uratował punkt w wyjazdowym meczu z LKS-em Skołoszów. Gospodarze postawili się wyżej notowanemu rywalowi i 32. minucie wyszli na prowadzenie po bramce Wojciecha Pilawy. Radość drużyny ze Skołoszowa trwała jednak zaledwie cztery minuty, bowiem po tym czasie wyrównał Marek Gwóźdź. Druzyna dowodzona przez byłego szkoleniowca Piasta Tuczempy, chciała ponownie wyjść na prowadzenie, ale Orzeł był dobrze dysponowany. Co się jednak odwlecze to jednak nie uciecze i Grzegorz Kubas dał prowadzenie ekipie ze Skołoszowa. W szeregach gości wkradła się nerwowość, jednak ostatecznie Orzeł dopiął swego i w samej końcówce doprowadził do wyrównania, po golu Macieja Lecha z rzutu karnego.
 
1-0 Wojciech Pilawa (32) 
1-1 Marek Gwóźdź (36)
2-1 Grzegorz Kubas (57)
2-2 Maciej Lech (90-rzut karny)

Wyniki meczów 13. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

abraxas 2019-11-04 15:08:58 9 0

Radymno idzie po rekord.

abraxas 2019-11-04 15:08:58 9 0

Radymno idzie po rekord.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij