http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-04 12:21:22

Wojciech Kogut, trener Partyzanta Targowiska: "Wydarliśmy ten remis na samym końcu"

fot. Tele Krosno
fot. Tele Krosno
Partyzant Targowiska w ostatnich minutach doprowadził do remisu w starciu z Polonią Przemyśl. Bramkę na wagę punktu zdobył Kamil Chmielowski. Zobaczcie co po meczu powiedział Wojciech Kogut, trener Partyzanta.
 
- Dziękuję swoim zawodnikom za walkę. Przede wszystkim walkę do końca. Wydarliśmy ten remis na samym końcu. Na pewno w pierwszej połowie Polonia miała więcej sytuacji, ale po to mamy bramkarza, żeby bronił. Stanął na wysokości zadania dzisiaj. Mamy szpital w drużynie, jeszcze w 20. minucie karetka zabrała nam Bartka Wilka. Jakieś fatum nad nami wisi, dlatego gramy jak gramy. Musimy dograć do końca tę rundę. To był bardzo ciężki mecz, tym bardziej że Polonia jest na fali i my w jakimś stopiniu ich zatrzymaliśmy - powiedział Wojciech Kogut, opiekun Partyzanta Targowiska po meczu z Polonią Przemyśl.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij