http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-04 12:44:00

Dariusz Marzec: "Chcieliśmy ten mecz wygrać, ale po raz kolejny w lidze zawodzimy"

Dariusz Marzec przyznaje, że znowu jego zespół zawiódł w lidze. (fot. Stal TV)
Dariusz Marzec przyznaje, że znowu jego zespół zawiódł w lidze. (fot. Stal TV)
PGE Stal Mielec w ostatnich trzech meczach zdobyła zaledwie jeden punkt. Zobaczcie co po remisie z Zagłębiem Sosnowiec powiedział Dariusz Marzec.
 
- Sosnowiec przyjechał po remis i udało im się to. Chcieliśmy ten mecz wygrać, ale po raz kolejny w lidze zawodzimy. W pucharzach nam idzie dobrze, ale tu nie chodzi o puchary tylko o ligę. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słabsza. Natomiast w drugiej nasza przewaga wzrastała. Jedna kontra i tracimy bramkę. Zbyt łatwo straciliśmy tego gola. Chwilę później to odrobiliśmy - powiedział Dariusz Marzec na konferencji prasowej po meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
 
- Z każdą minutą wzrastała nasza przewaga i były te sytuacje, ale niestety nie wykorzystaliśmy ich. Także jest dzisiaj remis, jesteśmy wszyscy niezadowoleni. Natomiast nie mogę dzisiaj odebrać tego drużynie, że nie walczyła do ostatniej minuty, bo walczyła i chciała wygrać ten mecz - zakończył opiekun PGE Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij