2019-11-04 13:14:00

Marcin Wołowiec: "Bardzo cieszą nas trzy punkty, które wywozimy z ciężkiego terenu"

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Wisłę Puławy 1-0 i jest na 3. miejscu w tabeli 3 ligi gr. IV. Zobaczcie co po meczu powiedział Marcin Wołowiec.
 
- Bardzo cieszą nas trzy punkty, które wywozimy z ciężkiego terenu. Mój zespół był przygotowany, że będzie tutaj bardzo trudno i będzie walka przez całe spotkanie. Jakoś przeciwstawiliśmy się gospodarzom i zdobyliśmy jedną bramkę, która dała nam trzy punkty. Mamy trudny terminarz, bo końcówkę gramy z samym czubem i te punkty są nam bardzo potrzebne, żeby realizować swoje cele w tej lidze - powiedział Marcin Wołowiec po meczu z Wisłą Puławy.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-11-05 15:06:26 4 0

Też jestem ciekawy co ugralby pan Wołowiec mając takie warunki do pracy jak ten gwiazdor z Podhala. W Resovii postawili na ,,swojego" człowieka i mają wyniki a w stali postawili na kult złotówki i efektów brak xd

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij