https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-04 14:36:31

Eurobud JKS Jarosław udanie zrewanżował się Metraco Zagłębiu Lubin

Jarosławianki odegrały się za porażkę w Lubinie (fot. Łukasz Haznar)
Jarosławianki odegrały się za porażkę w Lubinie (fot. Łukasz Haznar)
Podopieczne Vita Telecky'ego spisały się na medal, pokonując na własnym parkiecie wicemistrzynie Polski. Zaprocentowała dobra gra w obronie.
Od początku spotkania, szczypiornistki Eurobudu JKS Jarosław chciały narzucić swój styl gry, jednak Metraco Zagłębie Lubin nie zamierzało się na to zgadzać. Wobec czego, już od pierwszych minut, kibice oglądali bardzo zacięte spotkanie.
 
Jarosławianki grały swoje, czując dużą swobodę, co niezbyt podobało się wicemistrzyniom Polski. Przyjezdne jednak z czasem zaczęły coraz mocniej przyciskać, ale beniaminek solidnie się bronił i utrzymywał bezpieczny dystans.
 
Druga odsłona była już trochę bardziej nerwowa dla gospodyń, których przewaga zaczęła topnieć, a w pewnym momencie na tablicy wyników widniał remis 17-17. Miedziowe poszły za ciosem i po chwili prowadziły, co widocznie podrażniło zespół z Jarosławia.
 
Drużyna dowodzona przez Vita Telecky'ego spięła się i szybko zdobyła kilka bramek, odzyskując prowadzenie. Mecz był wyrównany, jednak cuda w bramce wyprawiała Karolina Szczurek, dzięki czemu ostatecznie to gospodynie mogły cieszyć się z wygranej.
 
Eurobud JKS Jarosław – Metraco Zagłębie Lubin 25-23 (15-12)
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Backiel, Kulpa – Turkalo 8, Bancilon 5, Balsam 4, Strózik 2, Bieńkowska, Rygiel, Strzębała, Donets 1, Żukowska, Kozimur 2, Pietras 3, Aleskandra Szymborska, Amanda Szymborska, Luberecka
 
Metraco Zagłębie Lubin: Maliczkiewicz, Wąż – Grzyb 5, Hurychova, Górna 5, Matjeli 2, Pielesz 2, Buklarewicz 1, Hartman 4, Zawistowska1, Noga 1, Belmas, Stanisławczyk 5, Trawczyńska, Galińska, Ważna 2
 
Kary: 10 minut - 16 minut
 
Sędziowały: U. Lesiak i M. Lidacka (Kraków)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij