https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-03 20:06:05

Partner Celticu Glasgow organizuje obozy w Polsce. Zaprasza piłkarzy i trenerów

- Organizujemy obozy piłkarskie z trenerami Celticu Glasgow w Polsce i Szkocji, dla klubów i akademii oraz piłkarzy z różnych klubów - mówi nam Rafał Kwiecień, jeden z koordynatorów projektu Obozy Piłkarskie PRO.
 
Rafał Kwiecień z ObozyPiłkarskie.PRO do współpracy zaprasza wszystkie kluby piłkarskie, trenerów oraz młodych piłkarzy. Także z Podkarpacia.
 
- Każdy podkarpacki klub lub akademia piłkarska może zgłosić swój zespół na obóz, który zorganizujemy w wybranym przez klub terminie. Wystarczy, że trener lub przedstawiciel klubu skontaktuje się z nami. My zajmiemy się całą resztą - dodaje Rafał Kwiecień. Zawodnicy mogą zgłaszać się indywidualnie poprzez stronę internetową www.obozypilkarskie.pro.
 
Jego firma jest oficjalnym partnerem Akademii Celtic Glasgow, najlepszego szkockiego klubu piłkarskiego, wielokrotnego mistrza tego kraju i uczestnika Ligi Mistrzów.

Najlepsi zawodnicy pojadą na treningi z Celtic Glasgow do Szkocji

Każdy podkarpacki klub lub akademia, który zdecyduje się zgłosić będzie trenował według systemu szkolenia Celticu Glasgow wraz z szkockimi trenerami.
 
Nie zabraknie także korzyści dla piłkarzy, którzy będą mogli trenować pod okiem szkoleniowców Celticu Glasgow, jak i polskimi asysentami pracującymi na co dzień w najlepszych klubach w Polsce.
 
- Treningi odbywają się trzy razy dziennie według standardów brytyjskich, czyli w małych 4-6-osobowych grupach - przekonuje Rafał Kwiecień dodając, ze na zajęciach będą obecni także trenerzy przygotowania motorycznego, fizjoterapeuci i trener mentalny.
 
- No i to świetna okazja, by poduczyć się angielskiego. Bo najlepsi zawodnicy będą mieli możliwość wylotu na treningu do Szkocji - mówi.
 
 

Promocja dla klubów i szansa dla trenerów

Dodatkowo klubowi trenerzy będą mogli aktywnie uczestniczyć w obozie i wiele się nauczyć. Na koniec otrzymają stroje trenerskie New Balance Celtic na własność i czywiście stosowne certyfikaty.
 
Każdy obóz organizowany przez firmę Obozy Piłkarskie PRO zgłaszany jest do kuratorium oświaty. Prowadzi go wyszkolona kadra trenerów Celticu Glasgow.
 
- Zapewniamy oczywiście transport na obóz oraz noclegi i wyżywienie w sprawdzonych obiektach. Trenujemy tylko na boiskach dobrej jakości, a zawodnicy i trenerzy biorący udział w obozie mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości - kontynuuje Rafał Kwiecień.
 
- Trzeba pamiętać także o wartości marketingowej związanej z uczestnictwem w oficjalnych obozach z trenerami Celticu Glasgow. Klub może wykorzystać to do promocji swojej akademii.
 
 
Każdy z trenerów, który wraz ze swoim zespołem zdecyduje się wziąć udział w obozie będzie miał również możliwość wyjazdu na atrakcyjny staż w Celticu Glasgow w Szkocji lub możliwość prowadzenia treningów ze szkockimi trenerami podczas obozów w Polsce.
 
- Będzie oczywiście możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji szkoleniowych z trenerami Celtic FC, by móc dokładnie poznać filozofię szkolenia jednego z najlepszych europejskich klubów - dodaje Kwiecień.
 

Sponsoring turniejów piłkarskich

Na koniec naszej rozmowy Rafał Kwiecień dodaje, że jako firma szkoleniowa chętnie angażują się we wspieranie lokalnych turniejów sportowych.
 
- Chętnie przekażemy nagrody materialne i upominki dla najlepszych zawodników wybranych turniejów także na Podkarpaciu - mówi. - Możemy też ufundować darmowe udziały w naszych obozach.
 
Więcej szczegółów o projekcie znajdziecie na stronie organizatora - www.obozypilkarskie.pro i KEEPERMANIA.PL. Można także kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem akcji Łukaszem Gągorowskim (tel. 793 377 887).

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij