https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-03 12:54:00

Janusz Niedźwiedź: "Znaleźliśmy się na zakręcie, który prędzej czy później spotyka każdą drużynę"

Janusz Niedźwiedź uważa, że jego zespół jest na zakręcie. (fot. własne)
Janusz Niedźwiedź uważa, że jego zespół jest na zakręcie. (fot. własne)
Stal Rzeszów przegrała kolejny mecz. Tym razem ograł ich na Stadionie Miejskim w Rzeszowie Górnik Łęczna. Zobaczcie co po meczu powiedział opiekun Stali, Janusz Niedźwiedź.
 
- Będzie mniej o tym meczu, a bardziej o kilku ostatnich. Od prawie czterech lat jestem ciągle w zawodzie bez przerwy. Dwa lata w Jarocinie, rok w Podhalu i teraz tu ponad rok. Nie przypominam sobie w perspektywie tych kilku lat, żebym jako trener w pięciu meczach cztery razy żebym przegrał. Znaleźliśmy się na zakręcie, który prędzej czy później spotyka każdą drużynę. Dzisiaj na tym zakręcie jesteśmy my. Teraz powiem to co mówiłem w szatni. Są trzy rzeczy, które trzeba zrobić. Należy zachować spokój i nie mówić, że wszystko jest źle. Wcześniej nie było wszystko dobrze. Wyniki są bardzo złe, z których nie jesteśmy zadowoleni. Wiemy, że stać nas na więcej. Powiedziałem też, że za tym zakrętem jest prosta i wszystko zależy od nas jak szybko na nią wyjdziemy i co musimy zrobić, żeby z tego zakrętu wyjść. Tym czymś jest pokora, praca i spokój. W tym tygodniu będziemy mieć sprawdzian naszej męskości, jak sobie poradzimy z tym co na nas spadnie. Zasłużyliśmy na to, bo jeśli się przegrywa raz, drugi, trzeci to jest normalna kolej rzeczy, że wszyscy jesteśmy źli i wszyscy dookoła - powiedział Janusz Niedźwiedź na konferencji po meczu z Górnikiem Łęczna.
 
- Pamiętajmy, że ten zespół dał dużą radość jeszcze parę miesiecy temu naszemu miastu, naszym kibicom, nam wszystkim. Doceńmy to i apeluję o spokój. Dajcie nam popracować przez ten czas. Wierzę, że odwrócimy to co się w ostatnim czasie wydarzyło i wrócimy na właściwe tory -  zakończył szkoleniowiec Stali Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij