https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-04 10:07:21

Kolejna porażka Stali Stalowa Wola! Tym razem z AZS UW Warszawa

Sytuacja Stali Stalowa Wola jest coraz trudniejsza (fot. Radosław Kuśmierz)
Sytuacja Stali Stalowa Wola jest coraz trudniejsza (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Bogdana Pamuły wciąż pozostają bez wygranej na drugoligowych parkietach. O końcowym wyniku zdecydowała katastrofalna trzecia kwarta. 

Pierwszy zakład bez ryzyka -> nawet do 500 zł!

Koszykarze Stali Stalowa Wola grają coraz lepiej, ale to nadal zbyt mało i cały czas jako jedyni pozostają bez wygranej. Obie drużyny jednak nie rozpieszczały kibiców, którzy zjawili się na stalowowolskim MOSiRze i pierwsze punkty gospodarze zdobyli po ponad dwóch minutach gry.
 
Mecz był dość wyrównany, a zielono-czarni starali się dotrzymywać kroku warszawskiej drużynie. Pierwsza kwarta była nudnym widowiskiem, a kibice nie obejrzeli zbyt wielu celnych rzutuów. Na krótką przerwę w lepszych humorach jednak to AZS UW Warszawa schodził w lepszych humorach.
 
Po zmianie stron to Stal doskonale zaczęła, jednak goście szybko wyrównali. Oba zespoły szły cios za cios, a obraz gry nie uległ zmianie, wobec czego Stalówka liczyła na pierwsze zwycięstwo w drugoligowych rozgrywkach.
 
Końcówka drugiej części gry była wyrównana, ale ostatnie słowo należało do akademików, a konkretnie do Dariusza Sarnackiego, który wykorzystał dwa rzuty osobiste. Dobra postawa gospodarzy sprawiła że Stal po przerwie wyszła z dużymi nadziejami.
 
Niestety zielono-czarni mocno się przeliczyli, choć przez chwilę dzielnie dotrymywali kroku warszawskiej drużynie. Z czasem jednak to podopieczni Konrada Budki mocniej przycisnęli i odskoczyli gospodarzom, deklasując ich.
 
Stal Stalowa Wola nie miała nic do stracenia i w ostatniej kwarcie postawiła wszystko na jedną kartę. To się początkowo na niej zemściło, bowiem AZS UW Warszawa sukcesywnie podwyższał swoją przewagę. Końcówka należała już jednak do Stali, która nie zdołała dogonić drużyny gości.
 
ZKS Stal Stalowa Wola - KK AZS UW Warszawa 63-76 (11-12, 15-15, 7-20, 30-29)
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Bandyga 2, Bednarz, Buczek 0, Andreasik 5, Tabor 16, Łabuda 8, Bejnar 19, Nowik 8, Kindlik 3, Siembida 0, Nowak, Jadaś 2
 
KK AZS UW Warszawa: Jaremkiewicz 12, Jasiński 8, Baczyński 5, Mościcki 0, Grudziński 0, Stopierzyński 12, Dulinik 6, Kajka 3, Miłak 4, Sarnacki 13, Olszewski 5, Zapert 8
 
Sędziowali: Damian Myszka, Mateusz Foltyn
 
Komisarz: Tadeusz Pszczoła

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij